Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Asystent antykolizyjny do wózków widłowych

Asystent antykolizyjny do wózków widłowych (wersja 2)

Produkt firmy Anter System

Asystent antykolizyjny do wózków widłowych (wersja 2)

Produkt firmy Anter System

Zwiększa poziom bezpieczeństwa i zmniejsza liczbę zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków.

Logistyka w dzisiejszych czasach to szybkość, wydajność i bezpieczeństwo. Wózki widłowe i obsługujący je personel to bardzo istotna sprawa, ale proponujemy kolejne ułatwienie dla pracowników - nowoczesny system wspomagający manewry na halach, magazynach itd.

System SIS EASY to wsparcie dla operatora wózka widłowego zwiększające poziom bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków. Proponowany przez nas produkt pozwala dostosować obszar detekcji. To skuteczny i wygodny sposób przeciwdziałanie przeszkodom stacjonarnym i mobilnym (wewnątrz i na zewnątrz).

Zalety produktu:

  • modułowa konstrukcja to opcja potencjalnej rozbudowy
  • poprawa organizacji transportu wewnątrz i na zewnątrz
  • prosty montaż, łatwa obsługa
  • większy poziom bezpieczeństwa (czujniki ultradźwiękowe)

O firmie Anter System

Anter System

Anter System

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa w halach przemysłowych, centrach logistycznych, na parkingach i lotniskach.

Opole, opolskie, Polska

.P-CTA-736384103-1131795020