Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Lustro przemysłowe (Check Mirror)

Produkt firmy Anter System

Lustro do nadzorowania linii produkcyjnych. Powiększa obraz i pozwala na wyeliminowanie błędów produkcyjnych. Certyfikat TUV.

Informacje szczegółowe

Prostokątne lustro, służące do nadzorowania linii produkcyjnych. Dzięki zagiętej tafli, powiększa obraz, co pozwala na dokładne śledzenie produkcji i eliminowanie błędów. Zapewnia idealne odzwierciedlenie obrazu. Powinno być montowane w odległości jednego metra od punktu obserwacyjnego. Pozwala na zmniejszenie strat wynikających z błędów produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu lustra Check Mirror, linia może być kontrolowana tylko przez jedną osobę. Przeznaczone do użytku wewnętrznego. Posiada certyfikat TÜV Nord.

Warunki handlowe

Zamówienie przez sklep internetowy. Cena na stronie internetowej firmy.

Dane techniczne

Montaż: do ściany za pomocą załączonego uchwytu
Typ lustra Wymiary: Poproś o informację
prostokątne: 300 x 500mm Poproś o informację
prostokątne: 400 x 600 mm Poproś o informację
prostokątne: 600 x 900 mm Poproś o informację

O firmie Anter System

Anter System

Anter System

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa w halach przemysłowych, centrach logistycznych, na parkingach i lotniskach.

Opole, opolskie, Polska

.P-CTA-736384513-5465223205