Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Urządzenie do malowania linii

Urządzenie do malowania linii (Perfect Striper)

Produkt firmy Anter System

Urządzenie do malowania linii (Perfect Striper)

Produkt firmy Anter System

Służy do wyznaczania ciągów komunikacyjnych lub malowania oznaczeń poziomych na terenie hal przemysłowych lub na zewnątrz.

Urządzenie służące do wyznaczania ciągów komunikacyjnych lub malowania oznaczeń poziomych na terenie hal magazynowych, przedsiębiorstw produkcyjnych, parkingów, boisk, placów zabaw oraz innych terenów miejskich. Pozwala na bardzo precyzyjne wyznaczanie linii.

Wyposażone jest w rękojeść umożliwiającą sprawne operowanie, strzałkę wyznaczającą kierunek, oraz w osłonę przeciwwiatrową, umożliwiającą pracę na zewnątrz. Uchwyt do znakowania bocznego umożliwia malowanie linii wzdłuż ściany. Za pomocą specjalnych szablonów, możliwe jest wykonanie oznaczeń poziomych, oznaczeń miejsc składowania i innych.

Urządzenie doskonale sprawdza się zarówno w przypadku nanoszenia nowych oznaczeń, jak i przy odświeżaniu już istniejących. Do malowania zalecane jest użycie farby Traffic, wykonanej na bazie żywic syntetycznych, którą można w łatwy sposób zainstalować w dozowniku urządzenia.

Warunki handlowe

Zamówienie poprzez stronę internetową.
Zapytaj o dostawę i dostępność.

O firmie Anter System

Anter System

Anter System

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa w halach przemysłowych, centrach logistycznych, na parkingach i lotniskach.

Opole, opolskie, Polska

.P-CTA-736384513-736384406