Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

ATTR

ATTR Automatyka Technik Transportu oferuje wagi do ładowarek, koparek, ciężarówek i wozideł, komputery do maszyn rolniczych oraz systemy zdalnego sterowania do maszyn i urządzeń przemysłowych.

Zabrze, śląskie, Polska

O firmie ATTR

Automatyka Technik Transportu jest firmą specjalistyczną w zakresie pokładowych systemów ważenia do maszyn wydobywczych i przeładunkowych do zastosowań w obszarach wydobycia, przeładunków i transportu materiałów sypkich, recyklingu, złomu i odpadów przemysłowych. Blisko pół tysiąca instalacji w Polsce. ATTR jest wyłącznym przedstawicielem VEI srl - włoskiego producenta systemów ważenia pokładowego.

Jest także przedstawicielem MC Electronics - włoskiego producenta elektronicznych systemów sterowania dla rolnictwa i przemysłu oraz niemieckiej firmy NBB Controls - producenta systemów zdalnego sterowania do maszyn i urządzeń przemysłowych.

Polecane firmy w kategorii Pomiary i Kontrola

.C-CTU-4314872048