Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

AWR LOGISTIC GROUP

Nasza domena to transporty ekspresowe, realizowane pojazdami o ładowności 1,2 tony.

Katowice , śląskie, Polska

O firmie AWR LOGISTIC GROUP

Jesteśmy zgranym i dynamicznym zespołem specjalistów, którzy zadbają, aby Państwa przesyłka dotarła na czas w każde miejsce w Europie. Z przyjemnością zajmiemy się Państwa ładunkiem, korzystając przy tym z naszego wieloletniego doświadczenia, zdobytego poprzez obsługę Klientów dla których cenna jest każda minuta oraz niezawodność i rzetelność. Zapewniamy, że zasługujemy na Państwa zaufanie, a nasi ludzie nie tylko z profesjonalizmem, ale także z życzliwością i uśmiechem podejmą się każdego powierzonego im zadania.Firma AWR Logistic Group jest firmę świadczącą usługi transportowo - spedycyjne na najwyższym poziomie.

Nasza domena to transporty ekspresowe, realizowane pojazdami o ładowności 1,2 tony, ale dysponując rozbudowanym własnym taborem oraz bazą zaufanych podwykonawców posiadamy szerokie możliwości w zakresie przewozu każdego towaru - od 1 kg do 24 ton. Realizujemy transporty międzynarodowe na terenie całej Unii Europejskiej, jak i krajowe.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304