INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Berardi Bullonerie

(Berardi Bullonerie S.r.l.)

Już od 4 pokoleń Berardi Bullonerie jest uznanym dostawcą śrub i nakrętek, które charakteryzują się wysoką jakością.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Berardi Bullonerie

Działalność spółki rozpoczęto w roku 1919 w małym sklepie, który znajduje się na Piazza Maggiore w Bolonii.

W 1960 roku sklep stał się dystrybutorem i przeniósł całą swoją działalność do dużego magazynu.

W 1984 roku firma przeniosła się do magazynu o powierzchni 4.500 m² oraz osiągnęła około 15.000 pozycji na magazynie. Tylko w tym roku firma Berardi doświadczyła wzrostu, stając się największym włoskim dostawcą śrub i nakrętek.

W styczniu 2003 r. firma Berardi przeniosła się do obecnej siedziby w Castel Guelph, przy czym stworzono częściowo zautomatyzowany magazyn o obszarze 6200 m2, z dostępnymi 35 000 pozycji na magazynie (w sumie 70000 zarejestrowanych) i ponad 400.000 tysięcy sztuk wysłanych w ciągu roku.

Firma Berardi Bullonerie jest jedną z pierwszych firm w sektorze, która otrzymała certyfikat ISO 9002 w 1995 roku, a w maju 2002 r. dostosowała swój system jakości do norm unijnych ISO 9001:2000 (Vision).

Dzięki szerokiej gamie produktów, dokładności i umiejętności szybkiego reagowania na potrzeby klientów, firma stała się dystrybutorem swoich produktów na całym terytorium Włoch dla klientów z różnych branż. Główną ideą naszej działalności jest osiągnięcie najwyższego poziomu wydajności w celu zapewnienia naszym klientom szybkiej i sprawnej obsługi dostaw materiałów.

Nowoczesna organizacja magazynu, wsparta specjalnym oprogramowaniem oraz systemem identyfikacji radiowej, sieci transportowej oraz zespole profesjonalistów, którzy dbają o swoich klientów - czynią firmę Berardi Bullonerie rzetelnym i dobrym partnerem.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres Via della Concia, 10 Zona Industriale - Poggio Piccolo
40023  Castel Guelfo
Bolonia - WŁOCHY
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Berardi Bullonerie

.C-CTA-4314871451