Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

BezMeż

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu do pakowania. Posiadamy doświadczony personel. Zapewniamy gwarancję i serwis.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie BezMeż

Firma posiada ponad dwa tuziny różnych rodzajów urządzeń, część z nich jest opatentowana jako wynalazki i wzory przemysłowe. Zachęca nas to do dalszego rozwoju tak aby ułatwiać proces pakowania, a sprzęt był trwały i niezawodny.

Pracujemy dla klienta i z klientem a to oznacza że jeśli klient nie znajduje żadnego sprzętu wśród przygotowanej oferty jesteśmy gotowi dokonać modyfikacji zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami zamawiającego. Najważniejsze jest to aby klient mógł precyzyjnie określić swoje oczekiwania a dostosowanie technologii i techniki do jego oczekiwań to nasze zadanie, zaś podstawowym kryterium oceny jest zawsze zadowolenie kontrahenta.

Udzielamy gwarancji na nasze produkty na okres 12 miesięcy i naprawy poeksploatacyjne.

Zapraszamy do współpracy!

Certyfikaty:

CE

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564