INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Bosch Rexroth

(Bosch Rexroth Sp. z o.o.)
Światowy lider w zakresie napędów i sterowań.


Szczegółowa informacja o firmie Bosch Rexroth

Firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań.

Na rynku polskim Rexroth obecny jest od lat sześćdziesiątych. Wysoka jakość i nowoczesność rozwiązań zyskały tak licznych klientów w Polsce, że w 1991 roku została podjęta decyzja o utworzeniu polskiej spółki z o.o.

Dysponując zespołem specjalistów technicznych firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. jest w stanie zaprojektować, wykonać, dostarczyć i zapewnić obsługę serwisową systemów Drive & Control dla różnych branż przemysłu.
Szczególnie możemy poszczycić się osiągnięciami w dziedzinach okrętownictwa, techniki teatralnej, górnictwa węgla kamiennego, hutnictwa oraz budownictwa hydrotechnicznego.

Firma Bosch Rexroth to kompetentny partner dostarczający komponenty i systemy z kilku branż jednocześnie. Hydraulika Rexroth to najnowsze rozwiązania z zakresu zastosowań w przemyśle i w technice mobilnej. Regulowane napędy elektryczne i sterowania w naszym wykonaniu gwarantują Państwu najnowocześniejszą oraz najbardziej efektywną kontrolę maszyn i urządzeń. Najnowsze, najtańsze oraz najbardziej ekonomiczne systemy prowadzenia to z kolei najlepsza charakterystyka tego, co naszym klientom oferujemy z zakresu techniki przemieszczeń liniowych i montażu.

Pneumatyka Rexroth to niewyczerpane źródło pomysłów wykorzystania do celów przemysłowych tego, co wszystkich nas otacza, czyli powietrza. Naszym dodatkowym atutem jest profesjonalnie działający Serwis, będący w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

Nasz wszechstronny program produkcyjny obejmujący kilka branż, fachowa wiedza inżynierska oraz profesjonalne podejście do klienta, poparte przez szkolenia techniczne, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy!
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jutrzenki 102/104
02-230  Warszawa
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Bosch Rexroth

.C-CTU-2709260238