INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

CID International

(CID International, a.s.)

Należy do czołowych czeskich producentów systemów informatycznych dla transportu, spedycji, magazynowania oraz typu CRM.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie CID International

Firma CID International a.s. szybko zdobyła czołowe miejsce wśród czeskich producentów technologii informatycznych dla transportu, spedycji i magazynowania, pozycję tę od wielu lat udaje się jej utrzymać.

Powstała w 1996 r., początkowo miała centralę w Pradze oraz filię w Brnie. Na początku funkcjonowania celem firmy było oferowanie usług w zakresie IT, przede wszystkim w transporcie kolejowym.

Kierownictwo firmy szybko zrozumiało, że doświadczenie wielu pracowników można wykorzystać również w transporcie drogowym. W ten sposób w roku 1997 powstała filia w Ostrawie, której główną specjalizacją stały się: transport kolejowy i drogowy oraz spedycja.

W drodze stopniowego rozwijania systemów, które od samego początku były tworzone w ścisłej współpracy z klientami, dodawane były rozwiązania dla pozostałych elementów łańcucha logistycznego. Obecnie produkty firmy są stosowane w:

  • transporcie,
  • spedycji, drobnicy,
  • magazynach logistycznych
  • i terminalach kontenerowych.

Oprócz systemów informatycznych, firma oferuje również:

  • outsourcing,
  • opracowywanie studiów technologicznych,
  • analiz eksperckich,
  • oferuje doradztwo w zakresie transportu i logistyki,
  • szkolenia użytkowników i administratorów systemów itd.

Naszych produktów używają setki zadowolonych klientów, nie tylko w Czechach i na Słowacji, ale od roku 2001, kiedy zaczęliśmy pracować dla jednego z największych polskich operatorów logistycznych, również w Polsce.

Firma CID International a.s. jest częścią OLTIS Group - holdingu zrzeszającego ściśle ze sobą współpracujące firmy informatyczne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie technologii informatycznych dla transportu i logistyki.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres Hálkova 2
772 00  Olomouc
Moravskoslezský - CZECHY
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy CID International

.C-CTA-736384433