Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

CID International
CID International

CID International

CID International, a.s.

Należy do czołowych czeskich producentów systemów informatycznych dla transportu, spedycji, magazynowania oraz typu CRM.

Olomouc, Moravskoslezský, Czechy

O firmie CID International

Firma CID International a.s. szybko zdobyła czołowe miejsce wśród czeskich producentów technologii informatycznych dla transportu, spedycji i magazynowania, pozycję tę od wielu lat udaje się jej utrzymać.

Powstała w 1996 r., początkowo miała centralę w Pradze oraz filię w Brnie. Na początku funkcjonowania celem firmy było oferowanie usług w zakresie IT, przede wszystkim w transporcie kolejowym.

Kierownictwo firmy szybko zrozumiało, że doświadczenie wielu pracowników można wykorzystać również w transporcie drogowym. W ten sposób w roku 1997 powstała filia w Ostrawie, której główną specjalizacją stały się: transport kolejowy i drogowy oraz spedycja.

W drodze stopniowego rozwijania systemów, które od samego początku były tworzone w ścisłej współpracy z klientami, dodawane były rozwiązania dla pozostałych elementów łańcucha logistycznego. Obecnie produkty firmy są stosowane w:

  • transporcie,
  • spedycji, drobnicy,
  • magazynach logistycznych
  • i terminalach kontenerowych.

Oprócz systemów informatycznych, firma oferuje również:

  • outsourcing,
  • opracowywanie studiów technologicznych,
  • analiz eksperckich,
  • oferuje doradztwo w zakresie transportu i logistyki,
  • szkolenia użytkowników i administratorów systemów itd.

Naszych produktów używają setki zadowolonych klientów, nie tylko w Czechach i na Słowacji, ale od roku 2001, kiedy zaczęliśmy pracować dla jednego z największych polskich operatorów logistycznych, również w Polsce.

Firma CID International a.s. jest częścią OLTIS Group - holdingu zrzeszającego ściśle ze sobą współpracujące firmy informatyczne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie technologii informatycznych dla transportu i logistyki.

.C-CTA-736384433