Coleman International

Import i dystrybucja przemysłowych urządzeń do znakowania i etykietowania wyrobów.

Warszawa, Polska

O firmie Coleman International

 

Firma Coleman International Sp. z o.o. od 1992 roku zajmuje się sprzedażą przemysłowych urządzeń do znakowania i etykietowania wyrobów.

Reprezentujemy światowych liderów w zakresie projektowania i produkcji przemysłowych urządzeń znakujących.

Naszym celem jest:

  • Zapewnienie pełnego spektrum najwyższej klasy urządzeń i usług dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb w zakresie kodowania i znakowania
  • Stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów i usług oraz wprowadzanie technologicznych innowacji
  • Nawiązanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z klientami, zapewniających najwyższy standard usług przy specyficznych i zróżnicowanych oczekiwaniach.


Nasze Produkty

W ciągu ostatnich 15 lat staliśmy się znaczącym dostawcą przemysłowych systemów do znakowania produktów, od wyrobów jednostkowych poprzez opakowania zbiorcze
i palety.

  • Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają druk dowolnej informacji,
    np. nazwy produktu, znaków logo, kodów kreskowych, daty ważności, daty produkcji, czasu, numerów serii itd.
  • Technika znakowania dostosowana jest do charakteru produkcji, typu produktu, warunków w zakładzie oraz konstrukcji linii produkcyjnej.
  • Zapewniamy pełną obsługę posprzedażową obejmującą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, dostawy części, materiałów eksploatacyjnych, szkolenia dla operatorów czy zaawansowane szkolenia techniczne dla kierowników produkcji.

 

Nasi główni partnerzy:

Markem-Imaje należące do grupy Dover Corporation - jeden z czołowych dostawców systemów znakujących takich jak drukarki atramentowe ink-jet, urządzenia drukujaco-aplikujące, urządzenia do druku laserowego, specjalistyczne systemy znakujące zintegrowane z maszynami pakującymi.

CAB GmbH - od roku 1975 zajmuje się rozwojem i produkcją urządzeń dla handlu i przemysłu. Specjalista w zakresie drukarek etykiet, skanerów, systemów drukująco-aplikujących.

Avery Dennison - lider, dostarczający innowacyjne przemysłowe rozwiązania
w zakresie identyfikacji produktów i rozwiązań dekoracyjnych dla klientów biznesowychi indywidualnych na całym świecie.

Pago - lider w zakresie etykiet oraz pełnej gamy specjalistycznych rozwiązań do etykietowania.  Zajmuje się wszelkimi aspektami etykietowania produktów, takimi jak:  produkcja etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych, dekoracyjnych oraz wysokowydajnych maszyn i urządzeń do etykietowania i znakowania jak również tworzeniem specjalistycznego oprogramowania.

Dokumenty do pobrania

  • Znakowanie i etykietowanie - wydajnie i nowocześnie Coleman Internacional Sp. z o.o. Pobierz

Polecane wiadomości: Coleman International

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451