Dalmec

Dalmec Polska–specjaliści od sprzedaży manipulatorów. Wyłączny przedstawiciel włoskiego producenta manipulatorów przemysłowych na terenie Polski, Litwy, Łotwy i Estonii.

Piaseczno, mazowieckie, Polska

O firmie Dalmec

Doskonała alternatywa.

Więcej możliwościManipulatory są doskonałą alternatywą do równie popularnych urządzeń wspomagających ręczne operacje transportowe takich jak suwnice, wciągarki, żurawie itp. Użycie manipulatora przemysłowego Dalmec, zamiast wciągarek elektrycznych czy żurawi z napędem elektrycznym umożliwia równomierne i stabilne procesy robocze, jak również daje wyższą wydajość produkcji poszczególnych stanowisk roboczych.

Prostota.

Spróbuj aby uwierzyć.Niewątpliwą zaletą naszych manipulatorów jest ich prosta obsługa. Podczas pracy z manipulatorem Dalmec, operator może mieć bezpośredni kontakt z przenoszonym ładunkiem, podobnie jak podczas ręcznych prac transportowych. Pracownik intuicyjnie, może swobodnie kierować ładunkiem.

Wspomaganie.

Nigdy nie było tak lekko.Dzięki zastosowaniu manipulatorów Dalmec nigdy już nie poczujesz ciężaru przenoszonego ładunku. Praca tym narzędziem prowadzi do odciążenia mięśni pracownika, które są narażone na ciągłe napięcia.

Bezpieczeństwo.

To nasz priorytet.Bezpieczne dla operatora jak i ładunku wspomaganie ręcznych operacji transportowych jest dla nas priorytetem. Nasze urządzenia posiadają szereg zabezpieczeń do których obliguje nas Dyrektywa Maszynowa a zastosowanie których, potwierdzamy oznakowaniem CE.

Certyfikaty:

EN ISO 9001:2000

Polecane firmy w kategorii Podnoszenie, manipulowanie, przenoszenie

.C-CTU-736384218