DKS

Handel kserokopiarkami, drukarkami oraz ploterami i skanerami wielkoformatowymi.

Gdańsk, Polska

O firmie DKS

Firma DKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993 roku oferując swoim Klientom kompleksowe rozwiązania dla całego biura.
W ofercie firmy znajdą Państwo pełen asortyment nowych oraz używanych markowych urządzeń komunikacji biurowej: kopiarki, faksy, urządzenia wielofunkcyjne, materiały eksploatacyjne oraz części zamienne do maszyn i urządzeń takich firm jak: Canon, Oki, Panasonic, Minolta, Mita, Toshiba, Ricoh, Sharp.

Od 7 lat prowadzimy dział wielkoformatowych urządzeń reprograficznych, i w chwili obecnej jesteśmy jednym z liderów w branży wielkoformatowych kolorowych i monochromatycznych rozwiązań dla geodezji, firm architektonicznych i projektowych, czy punktów kserograficznych.

Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem kopiarko-ploterów KIP i kolorowych skanerów wielkoformatowych CONTEX. Integrujemy zestawy do kolorowego kopiowania w oparciu o pełną gamę ploterów atramentowych - HP, Canon, Oce itp., oraz mamy ogromne doświadczenie w zakresie dedykowanego do kopiowania, drukowania i skanowania oprogramowania czołowych światowych producentów.

W chwili obecnej firma DKS zatrudnia 45 w pełni kompetentnych i dobranych ze szczególną starannością pracowników, dzięki którym możemy zapewnić Państwu fachową i rzetelną obsługę.

Główna siedziba firmy mieści się w Gdańsku przy Trakcie św. Wojciecha 29. Firma posiada trzy oddziały na terenie Polski w Warszawie, Poznaniu i Katowicach oraz sieć dealerów na terenie całego kraju.
.C-CTU-955424155