DOR-CEL

Międzynarodowa spedycja morska, lotnicza, drogowa i kolejowa. Agencja celna. Dedykowane działy: DC Food - transport żywności, DC Animals - transport lotniczy zwierząt. Transport towarów WSK.

Gdynia, pomorskie, Polska

O firmie DOR-CEL

Od początku istnienia, Dor-Cel jest wiodącą firmą spedycyjną, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji transportu lotniczego, morskiego, lądowego i kolejowego.

Dostarczamy przesyłki do klientów na całym świecie. Dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami, zapewniamy serwis na najwyższym poziomie, zgodny z warunkami INCOTERMS 2010.

Zatrudniamy ponad czterdziestu wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachową pomocą w zakresie organizacji transportu i rozwiązań logistycznych.

Pracujemy zgodnie z normami Systemu Zarzadzania Jakością ISO 9001:2009. oraz Wewnętrznego System Kontroli towarów podwójnego przeznaczenia i militarnych.

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę usług o przewozy kolejowe. Głównym obszarem zainteresowania i działania są transporty do i z krajów Wspólnoty Niepodległych Państw, jak również Chin i Mongolii.

Doświadczony personel pozwala realizować zlecenia na najwyższym poziomie.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304