DSV Air&Sea

Globalne usługi transportowe i logistyczne.

Warszawa, Polska

O firmie DSV Air&Sea

Grupa DSV jest globalnym operatorem logistycznym, który posiada biura i oddziały w ponad 60 krajach. Dzięki sieci agentów i partnerów świadczy usługi w ponad 110 państwach na świecie. Działalność operatora w Polsce realizowana jest w ramach trzech spółek - DSV Air&Sea (spedycja morska i lotnicza), DSV Road (spedycja krajowa) i DSV Solutions (logistyka magazynowa oraz dystrybucja krajowa).

DSV Air&Sea w Polsce powstało w wyniku fuzji obecnych na rynku od 1999 r. firm DFDS Transport Poland sp. z o.o. oraz kolejno: JHBachmann sp. z o.o., Promexim sp. z o.o. i Promexim Peko sp. z o.o., należących do grupy Frans Maas, oraz ABX Logistics sp. z o.o.

DSV Air&Sea oferuje lotnicze general cargo, przesyłki kurierskie, morskie przesyłki kontenerowe (FCL) oraz drobnicowe (LCL), także w systemie transportu kombinowanego i door-to-door. Ponadto realizuje przewozy ładunków ponadgabarytowych i niebezpiecznych DGR. Podstawową ofertę uzupełniają usługi track&trace, kompleksowa obsługa celna i możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

DSV Air&Sea jako część globalnej Grupy DSV dysponuje własnymi biurami w najważniejszych portach morskich i lotniczych na świecie. W Polsce posiada oddziały w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Spółka jest także agentem IATA, dzięki czemu może korzystać z usług niemal wszystkich liczących się przewoźników lotniczych.

Polecane wiadomości: DSV Air&Sea

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304