Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

easyFairs Poland
easyFairs Poland

easyFairs Poland

easyFairs Poland Sp. z o.o.

Organizacja opłacalnych pod względem finansowym i czasowym targów branżowych, ukierunkowanych na sprzedaż.

Kraków, małopolskie, Polska

O firmie easyFairs Poland

easyFairs to targi dla tych, którzy chcą robić dobre interesy.

Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze, ponieważ nasze imprezy umieszczamy w samym centrum rynku zbytu.

Dzięki temu powstaje profesjonalne i jednocześnie przyjazne środowisko, w którym nabywcy mogą znaleźć dostawców, a sprzedawcy oferować swoje produkty.

Dla wystawców: wszystkie niezbędne działania zostały wykonane. Państwa stoisko jest gotowe i czeka na wykorzystanie.

Dla odwiedzających: targi organizujemy w ośrodkach i miastach położonych blisko miejsc, w których Państwo pracują – dzięki temu są one łatwo dostępne. Dostosowaliśmy je do specyfiki Państwa branży, a dodatkowo oferujemy wiele bezpłatnych treści o charakterze informacyjnym i edukacyjnym. Cała impreza zorganizowana jest  w jednym obiekcie, co zapewnia optymalne wykorzystanie czasu przez odwiedzających. Wszyscy dostawcy prezentują swoje oferty w identycznych warunkach, konkurują zatem jakością produktów i rozwiązań, a nie wielkością czy wystrojem stoiska.

Dla środowiska: przygotowujemy imprezy wystawiennicze, używając modułów i wyposażenia w 100% przeznaczonych do wielokrotnego użytku. Eliminujemy w ten sposób powstawanie odpadków i zmniejszamy obciążenie środowiska emisją dwutlenku węgla!

Główna siedziba easyFairs znajduje się w Brukseli, natomiast dzięki sieci biur regionalnych firma organizuje imprezy targowe w Austrii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Danii, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Holandii, Norwegii, Polsce, Rosji, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

easyFairs to nastawione na działalność handlową imprezy targowe, posiadające identyczny format w całej Europie. Odnoszą z nich korzyści wszyscy uczestnicy:

Korzyści dla wystawców

Ukierunkowanie na sprzedaż – targi dla tych, którzy po prostu chcą robić dobre interesy; Jednolity format stoisk – wystawcy konkurują jakością produktów, a nie wielkością stoiska; Imprezy specjalistyczne – wyłącznie dla specjalistów i handlowców – brak przypadkowych odwiedzających; Cena stoiska stanowi całkowity koszt udziału w targach – brak marnotrawstwa środków i przejrzysty zysk z inwestycji; Impreza zaprojektowana z myślą o zapewnieniu łatwego, bezpośredniego kontaktu z klientem.

Korzyści dla wystawców międzynarodowych

Imprezy easyFairs umożliwiają wystawcom poznawanie i zdobywanie nowych międzynarodowych rynków  zbytu po stosunkowo niskich kosztach; Jednolita koncepcja i format wszystkich imprez ułatwia udział w targach easyFairs za granicą.

Korzyści dla odwiedzających

Łatwa, internetowa rejestracja; Targi mają rozsądne rozmiary, tak aby wizyta była wygodna i nie pochłaniała zbyt dużo czasu; Łatwo dostępne obiekty wystawiennicze i przejrzysta organizacja stoisk; Wystawcy konkurują jakością oferty, a nie wielkością stoiska; Swobodna atmosfera ułatwiająca nawiązywanie kontaktów; Bezpłatne learnShopsTM – niezależne mini seminaria i analizy przypadków biznesowych dotyczące tematów, którymi są zainteresowani odwiedzający.

.C-CTA-2547351016