ECI

Europejskie Centrum Innowacyjne z silną grupą kapitałową, to przedsiębiorstwo kompleksowej obsługi technicznej przemysłu na poziomie usług inżynierskich.

Kluczbork, Polska

O firmie ECI

Europejskie Centrum Innowacyjne zaistniało na rynku polskim, aby umożliwić przedsiębiorstwom z całego kraju wdrażanie najnowocześniejszych technologii i urządzeń w zakresie wyposażenia przemysłu ; warsztatów oraz magazynów.

Przez niespełna 20 lat swojego istnienia udało nam się zaopatrzyć niezliczone ilości firm i przedsiębiorstw w przeróżnego rodzaju maszyny ; urządzenia ; sprzęt do pracy na wysokości oraz osprzęt do wózków widłowych.

Specjalizujemy się w realizacjach projektów, które nie są standardowo dostępne na rynku. Mnogość wykonań specjalnych, które udało nam się zrealizować na przestrzeni ostatnich dwóch dekad najbardziej oddają pełen profesjonalizm naszej firmy. Wykwalifikowana kadra w połączeniu z obeznaniem technicznym i bogatą bazą danych importerów i dystrybutorów sprawiają że Europejskie Centrum Innowacyjne to wiodący dostawca zaopatrzenia branż takich jak: energetyka ; przemysł wydobywczy; budownictwo; przemysł maszynowy; elektronarzędzia; wyposażenie magazynów ; szkolnictwo oraz usługi zwracając się z zapytaniem do Europejskiego Centrum Innowacyjnego nigdy nie pozostaną państwo bez odpowiedzi. Postaramy się jak najszybciej przedstawić państwu konkretną ofertę techniczno cenową, która sprosta Państwa oczekiwaniom użytkowym i finansowym.

Reagujemy na każdą sugestię elastycznie dopasowując się do Państwa potrzeb.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164