Elabel Due

Dostarcza kompleksowe rozwiązania systemów znakowania. Posiadamy urządzenia: drukarki INK-JET, drukarko - etykieciarki, aplikatory etykiet, drukarki etykiet, datowniki na maszyny pakujące.

Piaseczno, mazowieckie, Polska

O firmie Elabel Due

Firma Elabel Due od początku swojej działalności firma specjalizuje się w zaopatrywaniu zakładów produkcyjnych w wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do urządzeń termotransferowych, tj. dostawa etykiet i kalek termotransferowych oraz głowic termicznych.

Wraz ze wzrostem sprzedaży rosły także wymagania naszych klientów, którzy oprócz, materiałów eksploatacyjnych zainteresowani byli także urządzeniami do znakowania. Firma wyszła na przeciw oczekiwaniom klientów i zaczęła prowadzić dystrybucję znanych marek urządzeń do druku etykiet, tj. Citizen, Godex, Intermec, Zebra.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy, było zainteresowanie naszą firmą europejskich dostawców urządzeń do znakowania w technologii ink-jet. Nasza oferta powiększyła się o urządzenia ręczne oraz drukarki przemysłowe do znakowania ink-jet takich marek jak REINER oraz ZNASI.

W chwili obecnej firma dostarcza kompleksowe rozwiązania systemów znakowania, począwszy od doradztwa aż do wdrożenia systemu. Naszą mocną stroną jest bardzo dobra znajomość urządzeń termotransferowe oraz ink-jetowy, co umożliwia naszym serwisantom prowadzić szybki i skuteczny serwis sprzedawanych przez nas urządzeń.

Dużym atutem firmy, oprócz wysokiej jakości sprzedawanych towarów, jest zespół bardzo dobrze wyszkolonych pracowników, który dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zapewnia wszystkim klientom profesjonalną obsługę.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451