Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

ENKI

Firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania dla przemysłu. Specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie i realizacji w zakresie instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń.

Kraków, Małopolskie, Polska

O firmie ENKI

W ciągu kilku lat zbudowaliśmy zespół o głębokiej wiedzy fachowej i dużym doświadczeniu. Zaangażowanie i doświadczenie naszej załogi, pozwala dostarczać kompleksowe rozwiązania, podnoszące jakość i wydajność produkcji. Wykonaliśmy i wdrożyliśmy wiele zaawansowanych rozwiązań dla branży spożywczej, tytoniowej, papierniczej, chemicznej i pokrewnych, dla wielu znanych i rozpoznawalnych marek.

Staramy się być dla Państwa partnerem w realizacji i zarządzaniu projektami, w nowatorskich koncepcjach montażu, w metodach nowoczesnego planowania i w pracach konserwacyjnych dla utrzymania powierzonego obiektu w należytym stanie technicznym.

Chcemy być partnerem we wszystkich fazach funkcjonowania obiektu przemysłowego. Jest to jedna z filozofii jakie przyświecają naszym działaniom. Jest to również duże wyzwanie łączące w sobie wszystkie elementy szerokiej palety produktów w sektorze Techniki Przemysłowej.

Firma ENKI powstała w roku 2009 jako spółka kapitałowa w formie prawnej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Od początku realizujemy szereg inwestycji w Polsce i za granicą. Dowodzimy, że wybierając nas wybieracie Państwo najlepszego partnera. Pełna satysfakcja naszych Klientów wyrażona jest w kolejnych zamówieniach oraz referencjach jakie otrzymujemy.

Priorytetowym obszarem naszych głównych przedsięwzięć jest Polska. Na tym obszarze zrealizowaliśmy już wiele ciekawych projektów i instalacji. Nasze przedsięwzięcia nie są jednak ograniczone geograficznie, wykonaliśmy i kontynuujemy projekty w Europie, Afryce, Azji oraz w obu Amerykach.Skutecznie realizujemy naszą główną strategię, oferując kompleksowe rozwiązania problemów technicznych partnerom z wielu gałęzi przemysłowych.

Właścicielami firmy są inżynierowie z doświadczeniem w branży projektów instalacji przemysłowych. Przewodnie motto naszej działalności brzmi „Firma to ludzie w niej pracujący”. Bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje kadry kierowniczej i pracowników oraz duże zaangażowanie w wykonywane zadania pozwala na budowanie wizerunku firmy jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego. Cała załoga wykazuje się na każdym etapie prac dużą elastycznością organizacyjną oraz kulturą techniczną i osobistą, co pozwala na płynne wykonywanie usług oraz kooperację z innymi wykonawcami.

Wykorzystujemy nowe technologie i nowatorskie rozwiązania instalacyjne w planowaniu i wykonawstwie, wprowadzamy je na etapie współpracy z firmami polskimi i zagranicznymi, posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia do wykonania prac. Prowadzimy szeroki zakres działalności osadzony w branży wsparcia technicznego dla przemysłu wytwórczego. Podstawowym profilem są montaże mechaniczne oraz elektryczne i sanitarne instalacji przemysłowych, a także przeprowadzanie projektów modernizacyjnych oraz relokacyjnych.

Nasza oferta ukierunkowana jest w szczególności na potrzeby przemysłu spożywczego i tytoniowego, papierniczego i celulozowego, a w dalszej kolejności maszynowego, chemicznego, petrochemicznego oraz hutnictwa. Planujemy rozbudować swoje usługi w kierunku przedsiębiorstw energetycznych. Wszystkie działania naszej firmy to wynik wykorzystania zarówno wiedzy technicznej, technologicznej jak i praktycznej. Umiejętności i doświadczenie załogi ENKI, skrojone na miarę rozwiązania indywidualne i projekty dedykowane jak również łączenie kompetencji planistycznych i wykonawczych, jest gwarancją spełnienia najwyższych wymogów, które Klient otrzymuje kompleksowo. Nasze projekty charakteryzuje dojrzałość wiedzy inżynierskiej oraz profesjonalizm.

Polecane firmy w kategorii Automatyka i Robotyka

.C-CTU-2709260238