ENKI

Firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania dla przemysłu. Specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie i realizacji w zakresie instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń.

Kraków, Małopolskie, Polska

O firmie ENKI

W ciągu kilku lat zbudowaliśmy zespół o głębokiej wiedzy fachowej i dużym doświadczeniu. Zaangażowanie i doświadczenie naszej załogi, pozwala dostarczać kompleksowe rozwiązania, podnoszące jakość i wydajność produkcji. Wykonaliśmy i wdrożyliśmy wiele zaawansowanych rozwiązań dla branży spożywczej, tytoniowej, papierniczej, chemicznej i pokrewnych, dla wielu znanych i rozpoznawalnych marek.

Staramy się być dla Państwa partnerem w realizacji i zarządzaniu projektami, w nowatorskich koncepcjach montażu, w metodach nowoczesnego planowania i w pracach konserwacyjnych dla utrzymania powierzonego obiektu w należytym stanie technicznym.

Chcemy być partnerem we wszystkich fazach funkcjonowania obiektu przemysłowego. Jest to jedna z filozofii jakie przyświecają naszym działaniom. Jest to również duże wyzwanie łączące w sobie wszystkie elementy szerokiej palety produktów w sektorze Techniki Przemysłowej.

Firma ENKI powstała w roku 2009 jako spółka kapitałowa w formie prawnej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Od początku realizujemy szereg inwestycji w Polsce i za granicą. Dowodzimy, że wybierając nas wybieracie Państwo najlepszego partnera. Pełna satysfakcja naszych Klientów wyrażona jest w kolejnych zamówieniach oraz referencjach jakie otrzymujemy.

Priorytetowym obszarem naszych głównych przedsięwzięć jest Polska. Na tym obszarze zrealizowaliśmy już wiele ciekawych projektów i instalacji. Nasze przedsięwzięcia nie są jednak ograniczone geograficznie, wykonaliśmy i kontynuujemy projekty w Europie, Afryce, Azji oraz w obu Amerykach.Skutecznie realizujemy naszą główną strategię, oferując kompleksowe rozwiązania problemów technicznych partnerom z wielu gałęzi przemysłowych.

Właścicielami firmy są inżynierowie z doświadczeniem w branży projektów instalacji przemysłowych. Przewodnie motto naszej działalności brzmi „Firma to ludzie w niej pracujący”. Bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje kadry kierowniczej i pracowników oraz duże zaangażowanie w wykonywane zadania pozwala na budowanie wizerunku firmy jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego. Cała załoga wykazuje się na każdym etapie prac dużą elastycznością organizacyjną oraz kulturą techniczną i osobistą, co pozwala na płynne wykonywanie usług oraz kooperację z innymi wykonawcami.

Wykorzystujemy nowe technologie i nowatorskie rozwiązania instalacyjne w planowaniu i wykonawstwie, wprowadzamy je na etapie współpracy z firmami polskimi i zagranicznymi, posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia do wykonania prac. Prowadzimy szeroki zakres działalności osadzony w branży wsparcia technicznego dla przemysłu wytwórczego. Podstawowym profilem są montaże mechaniczne oraz elektryczne i sanitarne instalacji przemysłowych, a także przeprowadzanie projektów modernizacyjnych oraz relokacyjnych.

Nasza oferta ukierunkowana jest w szczególności na potrzeby przemysłu spożywczego i tytoniowego, papierniczego i celulozowego, a w dalszej kolejności maszynowego, chemicznego, petrochemicznego oraz hutnictwa. Planujemy rozbudować swoje usługi w kierunku przedsiębiorstw energetycznych. Wszystkie działania naszej firmy to wynik wykorzystania zarówno wiedzy technicznej, technologicznej jak i praktycznej. Umiejętności i doświadczenie załogi ENKI, skrojone na miarę rozwiązania indywidualne i projekty dedykowane jak również łączenie kompetencji planistycznych i wykonawczych, jest gwarancją spełnienia najwyższych wymogów, które Klient otrzymuje kompleksowo. Nasze projekty charakteryzuje dojrzałość wiedzy inżynierskiej oraz profesjonalizm.

Polecane firmy w kategorii Automatyka i Robotyka

.C-CTU-2709260238