INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

ERG-System

(ERG-System S.A.)

Firma jest obecna w branży tworzyw sztucznych od ponad 40 lat. Oferujemy skrzynki transportowe dla przemysłu spożywczego, pojemniki techniczne, palety i wózki transportowe.Szczegółowa informacja o firmie ERG-System

Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości. Nasze skrzynki stanowią niezbędny element wyposażenia logistycznego przemysłu mięsnego, mleczarskiego, owocowo-warzywnego i piekarnictwa. Zaopatrujemy również browary, rozlewnie wód mineralnych i wytwórnie napojów. Produkowane przez nas skrzynki spełniają wymagania standardów europejskich. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, personalizujemy produkty poprzez ich znakowanie metodą sitodruku, gorącego stempla czy wkładki.

W naszej ofercie, oprócz skrzynek transportowych, znajdziecie Państwo również wózki i palety transportowe, a także kratki podłogowe i trawnikowe.

W ostatnich latach zmodernizowaliśmy nasz park maszynowy, który obejmuje wtryskarki o siłach zamykania formy od 800 do 13500 kN i gramaturach wtrysku do 5,5 kg. Przeprowadziliśmy także proces rebrandingu, którego efektem jest m.in. nowe logo firmy ERG-System S.A. Nowy sygnet znaku, nowoczesny design oraz żywa kolorystyka podkreślają zakres działalności i technologiczny charakter firmy. Odnoszą się do jej wartości, symbolizując wysoką jakość, ciągły rozwój i innowacyjne podejście.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Chopina 15
43-170  Łaziska Górne
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy ERG-System

.C-CTU-736384164