Etisoft

ETISOFT jest obecnie największym w Polsce producentem etykiet foliowych stosowanych do trwałych oznaczeń w przemyśle.

Gliwice, Polska

O firmie Etisoft

ETISOFT jest obecnie największym w Polsce producentem etykiet foliowych stosowanych do trwałych oznaczeń w przemyśle. Firma wykorzystuje nowoczesne technologie druku: fleksografia (uv,ir), druk cyfrowy , sitodruk, termotransfer oraz technologie do obróbki mechanicznej: rotacyjną oraz płaską umożliwiające sztancowanie zarówno do podkładu jaki i „na wskroś", Kiss cutting, cięcie przez przewijanie, znakowanie i cięcie laserowe, laminacja do 7 warstw, zgodnie z potrzebami oraz specyfikacją techniczną urządzeń Klienta.

Firma posiada najnowocześniejszy w Europie park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych. Dzięki temu jest w stanie wyprodukować taśmy barwiące do wszystkich typów drukarek termotransferowych, a także do faksów drukujących na zwykłym papierze. Posiada w ciągłej sprzedaży ponad 800 pozycji asortymentowych taśm, w tym również do druku kolorowego.

Prowadzi sprzedaż drukarek termotransferowych i termicznych Citizen oraz Zebra. Z drukarkami dostarcza własne oprogramowanie w języku polskim, a w razie konieczności przygotowuje jego modyfikację. Zapewnia szkolenia, instalację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferuje czytniki kodów kreskowych, kolektory danych i terminale bezprzewodowe firm: CipherLab i Zebex. Dobiera urządzenia zależnie od potrzeb Klienta, wykonuje odpowiednie pomiary na terenie planowanej inwestycji.

Projektuje i wdraża systemy automatycznej identyfikacji wykorzystujące kody kreskowe lub RFID. Systemy stosowane są do śledzenia wyrobów podczas produkcji, wspomagania pracy w magazynach, laboratoriach, ewidencji środków trwałych.

Certyfikaty:

ISO 9001:2000, ISO 14001:2005

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451