Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

FORANKRA

Forankra Pol specjalizuje się w systemach do mocowania towarów w transporcie drogowym, morskim oraz lotniczym. Firma produkuje i rozprowadza wyroby z taśm z tworzyw sztucznych.

Goleniów, zachodniopomorskie, Polska

O firmie FORANKRA

Dysponując własnym działem produkcyjnym oraz szerokim asortymentem grupy AxLoad, firma Forankra oferuje swoim klientom elastyczność i unikalną możliwość dostarczenia rozwiązań oraz wyrobów dostosowanych do ich potrzeb.

Frankra Pol założona została w 1989 roku i zlokalizowana jest w północnej części Polski w Goleniowie pod Szczecinem. Firma należy do grupy AxLoad, która jest wiodącym dostawcą systemów do zabezpieczania ładunku i optymalizacji dostaw. Forankra Pol jest mocno związana ze swoimi międzynaorodowymi firmami siostrami, jako wykonawca i dostawca wyrobów z taśm tekstylnych - polyestrowych.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304