Forklift

Sprzedaż, serwis i wynajem wózków widłowych.

Lesznowola, Polska

O firmie Forklift

Forklift Sp. z o.o. została założona w 2002 roku i od początku działalności rozwija na polskim rynku usługi związane ze sprzedażą, serwisem i wynajmem wózków widłowych.

W początkowych latach działalności firma była głównym przedstawicielem marki Rocla w Polsce oraz autoryzowanym dealerem Nissan. Po tym jak amerykański koncern Caterpillar Inc wykupił fabrykę Rocla w Finlandii, spółka Forklift otrzymała wyłączne przedstawicielstwo Cat Lift Trucks i od 2010 roku rozwija dystrybucję tej marki w Polsce.

Oferujemy pełną gamę wózków widłowych marki Cat Lift Trucks. Zakres wózków czołowych Cat otwierają wózki spalinowe gazowe i diesel o udźwigach od 1,5-16 ton. Pełna oferta wózków magazynowych obejmuje, m.in., wózki paletowe ręczne oraz z napędem elektrycznym, układarki, wózki do konfekcjonowania na niskim i wysokim poziomie, wózki typy Reach Truck oraz Reach Truck wielokierunkowy, wózki systemowe oraz do holowania.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla firm. Ofertę produktową wózków widłowych Cat uzupełniamy szerokim zakresem wyspecjalizowanych usług, od profesjonalnej obsługi serwisowej i umów wynajmu, po usługi finansowe umożliwiające sfinansowanie zakupu lub dzierżawy wózka. Oferujemy również doradztwo techniczne w zakresie obsługi wózków, błyskawiczny dostęp do części zamiennych, kursy specjalistyczne na operatorów, odbiory UDT.

Oferuje produkty i usługi do kompleksowej obsługi magazynów, łącznie z regałami magazynowymi różnego typu i przeznaczenia (paletowe, wjezdne, przepływowe, przesuwne, półkowe z podestami oraz wspornikowe do składowania dłużyc), jak również regały automatyczne Automated Guided Vehicles. Nasi inżynierowie i specjaliści projektują na zamówienie systemy magazynowania odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych Klientów.

Ponad to w ofercie firmy znajdują się m.in.: wózki używane, widły Cascade-Kenhar z certyfikatami, osprzęt specjalistyczny do wózków widłowych, platformy robocze.

Nasi mechanicy i serwisanci przechodzą regularne szkolenia techniczne oraz posiadają uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i zadowolenia naszych Klientów jest System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 zatwierdzony przez TÜV SÜD.

Więcej informacji na temat pełnej oferty wózków Cat oraz kompleksowych rozwiązań proponowanych przez Forklift Sp. z o.o. znajdą Państwo się na stronie internetowej dystrybutora Cat Lift Trucks.

.C_PDT_CAT-CTU-736384103-736384125