g@deko

Bazując na uważnie zbieranych doświadczeniach w ponad 10 letniej pracy w zagranicznych firmach handlowych, budujemy firmę, otwartą, przyjazną i kompetentnie służącą klientom.

Piaseczno, mazowieckie, Polska

O firmie g@deko

Nasza oferta skierowana jest do Urzędów Miast i Gmin, firm komunalnych, zakładów przemysłowych, sklepów, biur i klientów indywidualnych.Dobierając produkty do naszej oferty staramy się znaleźć i zachować równowagę, między terminowością dostaw, wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pojemniki na śmieci, kosze, kosze na śmieci, pojemniki na odpady, kosze do segregacji wewnętrznej, które z pewnością ułatwią segregację odpadów, w szkole, biurze zakładach pracy.

Nasza oferta obejmuje kompleksowo, nie tylko produkty do segregacji odpadów, ale również elementy małej architektury takie jak kosze uliczne, ławki, stojaki na rowery, oraz pojemniki na piach i sól.

Oferowane produkty, cechuje wysoka dbałość o estetykę wykonania, znajdziecie tu Państwo produkty wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem, wykonane z wysokiej jakości kosze metalowe do segregacji wewnętrznej, oraz szereg rozwiązań koszy plastikowych.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164