Global System

Producent systemów przeładunkowych. Dostawca ramp przemysłowych.

Nowy Sącz, małopolskie, Polska

O firmie Global System

GLOBAL SYSTEM - producent ramp hydraulicznych i uszczelnień przeładunkowych, oferuje rampy przeładunkowe hydrauliczne z wargą na zawiasie i wysuwaną, uszczelnienia klapowe i pneumatyczne, dostawiane stanowiska przeładunkowe, ręczne mostki przeładunkowe, a także pełen asortyment akcesoriów wykorzystywanych w technice przeładunku (odboje, naprowadzacze, kliny pod koła itp...)

Firma GLOBAL SYSTEM jest również wiodącym dostawcą bram przemysłowych obejmujących bramy segmentowe, rolowane oraz przeciwpożarowe w klasach odporności ogniowej EI 30 - EI120, kurtyn przeciwpożarowych, a także bram szybkobieżnych PCV i izolowanych termicznie.

Od rozpoczęcia działalności firmy w roku 2002 GLOBAL SYSTEM wcześniej PHU PARTNER zyskał setki zadowolonych klientów, stał się rozpoznawalną marką na rynku polskim. We współpracy z naszymi kontrahentami stawiamy na „profesjonalizm i zaufanie”. Wszystkie produkowane i dostarczane przez nas urządzenia są projektowane z uwzględnieniem najwyższych standardów oraz norm bezpieczeństwa CE.

GLOBAL SYSTEM posiada szeroką ofertę i dlatego nasi klienci wybierając potrzebne im produkty nie muszą iść na kompromis. Jako firma z bogatym doświadczeniem służymy profesjonalnym i kompleksowym doradztwem od fazy projektu aż do realizacji.

Dokumenty do pobrania

  • Katalog Systemów Przeładunkowych Pobierz

Polecane firmy w kategorii Zaopatrzenie

.C-CTU-2880818304