Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Global System

Producent systemów przeładunkowych. Dostawca ramp przemysłowych.

Nowy Sącz, małopolskie, Polska

O firmie Global System

GLOBAL SYSTEM - producent ramp hydraulicznych i uszczelnień przeładunkowych, oferuje rampy przeładunkowe hydrauliczne z wargą na zawiasie i wysuwaną, uszczelnienia klapowe i pneumatyczne, dostawiane stanowiska przeładunkowe, ręczne mostki przeładunkowe, a także pełen asortyment akcesoriów wykorzystywanych w technice przeładunku (odboje, naprowadzacze, kliny pod koła itp...)

Firma GLOBAL SYSTEM jest również wiodącym dostawcą bram przemysłowych obejmujących bramy segmentowe, rolowane oraz przeciwpożarowe w klasach odporności ogniowej EI 30 - EI120, kurtyn przeciwpożarowych, a także bram szybkobieżnych PCV i izolowanych termicznie.

Od rozpoczęcia działalności firmy w roku 2002 GLOBAL SYSTEM wcześniej PHU PARTNER zyskał setki zadowolonych klientów, stał się rozpoznawalną marką na rynku polskim. We współpracy z naszymi kontrahentami stawiamy na „profesjonalizm i zaufanie”. Wszystkie produkowane i dostarczane przez nas urządzenia są projektowane z uwzględnieniem najwyższych standardów oraz norm bezpieczeństwa CE.

GLOBAL SYSTEM posiada szeroką ofertę i dlatego nasi klienci wybierając potrzebne im produkty nie muszą iść na kompromis. Jako firma z bogatym doświadczeniem służymy profesjonalnym i kompleksowym doradztwem od fazy projektu aż do realizacji.

Dokumenty do pobrania

  • Katalog Systemów Przeładunkowych Pobierz

Polecane firmy w kategorii Zaopatrzenie

.C-CTU-2880818304