INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

HI-OCTANE

(HI-OCTANE Sp. z o.o.)

Zajmujemy się sprzedażą oraz szeroko pojętym doradztwem w zakresie opakowań gł. folii stretch. W swojej ofercie posiadamy także całą gamę innych produktów opakowaniowych od taśm pakowych po owijarki.Szczegółowa informacja o firmie HI-OCTANE

Jesteśmy importerem na rynek polski folii stretch szwedzkiej firmy Trioplast,  wiodącego producenta folii stretch na świecie.

W ofercie posiadamy folie dmuchane jak i wylewane o grubościach od 7 mikronów do 25 mikronów, wstępnie rozciągnięte oraz standardowe o rozciągu od 0% do 375%.

Dzięki naszym produktom jesteśmy w stanie zredukować Państwa koszt związany z przygotowaniem towaru do wysyłki. Redukcja kosztów może sięgać nawet 40% w zależności od technologii owijania jaką Państwo posiadacie w swojej Firmie.

Zaufały nam już takie firmy jak: Fabryka Okien DAKO, MAPEI, ArjoHuntleigh, GlaxoSmithKline, PPG DECO Polska, Multeafil, KING OSCAR, Imperial Tabacco oraz wiele innych. Bardzo pozytywnym aspektem jest również duża stabilność ceny folii w porównaniu do standardowej folii stretch.

Do idealnego dobrania folii potrzebne jest przeprowadzenie krótkiego testu w Państwa Firmie. Test jest bezpłatny.

W swojej ofercie posiadamy również włoskie maszyny owijające, taśmy pakowe, taśmy PET i PP, napinacze do taśm ręczne i automatyczne.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Romana Maya 1
62-030  Luboń
wielkopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy HI-OCTANE

.C-CTU-736384564