Infomex

Spółka Infomex została założona w 1994 roku w Żywcu, gdzie znajduje się centralna siedziba firmy, oddziały są: w Bielsku-Białej, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Wrocław, dolnośląskie, Polska

O firmie Infomex

W zakresie naszych kompetencji znajdują się: dostawy sprzętu (rozwiązania serwerowe, macierzowe, backupowe, komputery, bezpieczny styk z Internetem, sieciówka) i oprogramowania, sprzęt AUTO ID, doradztwo w zakresie doboru rozwiązania (posiadamy bardzo szeroką paletę materiałów technicznych), projektowanie i wykonanie sieci teleinformatycznych.

Staramy się współpracować z Klientem na każdym etapie przygotowywania projektu informatycznego. Szeroka kadra techniczna (certyfikowani inżynierowie w zakresie różnych rozwiązań) jest w stanie podjąć każde wyzwanie.

Firma Infomex Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Żywcu, gdzie mieści się główna siedziba. Dynamiczny rozwój i wzrost zainteresowania odbiorców wysoką jakością oferowanych usług i produktów umożliwiło otwarcie kolejnych oddziałów we Wrocławiu, Poznaniu oraz w Warszawie.

Sukcesy Infomex zostały zauważone przez niezależnych, zewnętrznych obserwatorów życia gospodarczego kraju, czego świadectwem jest otrzymanie wyróżnienia - Gazeli Polskiego Biznesu za rok 2006, 2007 oraz 2008. Co więcej znaleźliśmy się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw Diamentów Forbesa 2009, które z pełnym bagażem doświadczeń i wysokimi wynikami finansowymi wybijają się na rynku.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451