Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Isi Plast

Włoski wiodący producent pojemników plastikowych dla sektorów spożywczych, ekologicznych i zdrowotnych.

Correggio, Reggio Emilia, Wlochy

O firmie Isi Plast

Isi Plast SpA jest włoskim wiodącym producentem pojemników plastikowych dla przemysłu oraz dla sektorów spożywczych, ekologicznych i zdrowotnych. Firma dąży do wysokiej jakości swoich produktów zarówno z punktu widzenia technicznego jak i estetycznego.

Isi Plast SpA powstał w 1956 r., kiedy jego założyciel, Ricardo Melli, zaczął jako pierwszy wytwarzać pojemniki plastikowe. Dzięki inicjatywie i profesjonalizmowi, dowiedzionemu przez lata, firma rozwijała się, obejmując przywództwo w swej branży. Wiele czynników przyczyniło się do tego sukcesu. Przede wszystkim dzięki, stałym badaniom jakości, skrupulatnym i dokładnym kontrolom oraz znaczącym inwestycjom w badania i w rozwój produktu.

Isi Plast SpA była pierwszą włoską firmą w swoim sektorze, która otrzymała certyfikat ISO 9002 i certyfikat środowiskowy ISO 14001.

Obecnie produkcja wynosi więcej niż 100 milionów pojemników rocznie dla obrotu przekraczającego 40 milionów euro, jest ona zróżnicowana na trzy sektory: przemysłowy, spożywczy i ekologiczno-zdrowotny.

Dzięki wydajności, zdolnościom organizacyjnym i elastyczności w produkcji, Isi Plast może zaoferować swoim klientom najwyższej jakości produkty, jakie istnieją obecnie we Włoszech. Aby zagwarantować klientom wysokiej jakości standardy, firma nieustannie inwestuje w nowe technologie, takie jak np. system etykietowania w formie wtryskowej (IML).

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164