Isi Plast

Włoski wiodący producent pojemników plastikowych dla sektorów spożywczych, ekologicznych i zdrowotnych.

Correggio, Reggio Emilia, Wlochy

O firmie Isi Plast

Isi Plast SpA jest włoskim wiodącym producentem pojemników plastikowych dla przemysłu oraz dla sektorów spożywczych, ekologicznych i zdrowotnych. Firma dąży do wysokiej jakości swoich produktów zarówno z punktu widzenia technicznego jak i estetycznego.

Isi Plast SpA powstał w 1956 r., kiedy jego założyciel, Ricardo Melli, zaczął jako pierwszy wytwarzać pojemniki plastikowe. Dzięki inicjatywie i profesjonalizmowi, dowiedzionemu przez lata, firma rozwijała się, obejmując przywództwo w swej branży. Wiele czynników przyczyniło się do tego sukcesu. Przede wszystkim dzięki, stałym badaniom jakości, skrupulatnym i dokładnym kontrolom oraz znaczącym inwestycjom w badania i w rozwój produktu.

Isi Plast SpA była pierwszą włoską firmą w swoim sektorze, która otrzymała certyfikat ISO 9002 i certyfikat środowiskowy ISO 14001.

Obecnie produkcja wynosi więcej niż 100 milionów pojemników rocznie dla obrotu przekraczającego 40 milionów euro, jest ona zróżnicowana na trzy sektory: przemysłowy, spożywczy i ekologiczno-zdrowotny.

Dzięki wydajności, zdolnościom organizacyjnym i elastyczności w produkcji, Isi Plast może zaoferować swoim klientom najwyższej jakości produkty, jakie istnieją obecnie we Włoszech. Aby zagwarantować klientom wysokiej jakości standardy, firma nieustannie inwestuje w nowe technologie, takie jak np. system etykietowania w formie wtryskowej (IML).

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164