INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Jantar

(Jantar Sp. z o.o.)

Wdrażanie systemów Auto ID opartych na RFID i kodach kreskowych, sprzedaż drukarek kodów kreskowych, produkcja etykiet.Szczegółowa informacja o firmie Jantar

Jantar Sp. z o.o. działa na rynku IT od 1990 roku. Realizujemy projekty zarówno dla największych klientów o zasięgu ogólnopolskim, dużej złożoności technicznej i logistycznej, szerokim zakresie funkcjonalnym, jak i dla małych działających w środowisku lokalnym.

Kompleksowa obsługa Klienta poprzez dostarczanie rozwiązań opartych o najnowocześniejsze technologie i współpracę z najlepszymi producentami realizowana jest z całą konsekwencją od początku działalności przedsiębiorstwa. Dzisiaj dostarczamy nowoczesne rozwiązania usprawniające gospodarkę magazynową, rejestrację produkcji, integrację z systemami ERP. Sprzedajemy profesjonalny sprzęt do obsługi kodów kreskowych: drukarki kodów kreskowych i etykiet, drukarki RFID, terminale, czytniki oraz materiały eksploatacyjne.

Wdrażamy sieci radiowe, aplikacje mobilne, systemy wideokonferencyjne i e-learningowe. Zapewniamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania bazujące na profesjonalnym określeniu potrzeb, projektowaniu, prawidłowym doborze i instalacji sprzętu, jak i oprogramowania, oraz serwisie powdrożeniowym. Aktywnie działamy we władzach Polskiej Rady Systemu GS1 oraz ECR Polska.
W 2007 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem Złotego Partnera Instytutu Logistyki i Magazynowania w dziedzinie Automatycznej Identyfikacji.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Piekarska 199
43-300  Bielsko-Biała
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Komunikaty prasowe firmy Jantar

Integracja z terminalem płatniczym

15/09/2010, Bielsko-Biała - Jantar Sp. z o.o. i Polskie-e-Płatności zakończyły pozytywnie testy integracji terminala VERIFONE VX510(LAN)z oprogramowaniem sprzedażowym PC-POS firmy Insoft sp. z o.o. Testy wykonane zostały z oprogramowaniem w wersji dla: sklepu i stacji paliw.

Automatyczna identyfikacja w służbie zdrowia – nowa oferta Jantar.

20/08/2010, Bielsko-Biała - Automatyczna identyfikacja coraz częściej stosowana jest w służbie zdrowia, staje się pomocnym narzędziem w jednorodnym przepływie informacji. Jantar Sp. z o. o. jako doświadczony integrator proponuje zaawansowane rozwiązania dla służby zdrowia.

Nowoczesna linia do produkcji etykiet- sierpniowa promocja materiałów eksploatacyjnych.

30/07/2010, Bielsko-Biała - Dzięki uruchomionej w lutym br. nowoczesnej linii do produkcji etykiet Jantar Sp. z o.o. może zaproponować swoim klientom jeszcze szerszą ofertę materiałów eksploatacyjnych.

Produkty firmy Jantar

.C-CTU-736384451