Jantar

Wdrażanie systemów Auto ID opartych na RFID i kodach kreskowych, sprzedaż drukarek kodów kreskowych, produkcja etykiet.

Bielsko-Biała, Polska

O firmie Jantar

Jantar Sp. z o.o. działa na rynku IT od 1990 roku. Realizujemy projekty zarówno dla największych klientów o zasięgu ogólnopolskim, dużej złożoności technicznej i logistycznej, szerokim zakresie funkcjonalnym, jak i dla małych działających w środowisku lokalnym.

Kompleksowa obsługa Klienta poprzez dostarczanie rozwiązań opartych o najnowocześniejsze technologie i współpracę z najlepszymi producentami realizowana jest z całą konsekwencją od początku działalności przedsiębiorstwa. Dzisiaj dostarczamy nowoczesne rozwiązania usprawniające gospodarkę magazynową, rejestrację produkcji, integrację z systemami ERP. Sprzedajemy profesjonalny sprzęt do obsługi kodów kreskowych: drukarki kodów kreskowych i etykiet, drukarki RFID, terminale, czytniki oraz materiały eksploatacyjne.

Wdrażamy sieci radiowe, aplikacje mobilne, systemy wideokonferencyjne i e-learningowe. Zapewniamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania bazujące na profesjonalnym określeniu potrzeb, projektowaniu, prawidłowym doborze i instalacji sprzętu, jak i oprogramowania, oraz serwisie powdrożeniowym. Aktywnie działamy we władzach Polskiej Rady Systemu GS1 oraz ECR Polska.
W 2007 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem Złotego Partnera Instytutu Logistyki i Magazynowania w dziedzinie Automatycznej Identyfikacji.

Polecane wiadomości: Jantar

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451