Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Jantar

Wdrażanie systemów Auto ID opartych na RFID i kodach kreskowych, sprzedaż drukarek kodów kreskowych, produkcja etykiet.

Bielsko-Biała, Polska

O firmie Jantar

Jantar Sp. z o.o. działa na rynku IT od 1990 roku. Realizujemy projekty zarówno dla największych klientów o zasięgu ogólnopolskim, dużej złożoności technicznej i logistycznej, szerokim zakresie funkcjonalnym, jak i dla małych działających w środowisku lokalnym.

Kompleksowa obsługa Klienta poprzez dostarczanie rozwiązań opartych o najnowocześniejsze technologie i współpracę z najlepszymi producentami realizowana jest z całą konsekwencją od początku działalności przedsiębiorstwa. Dzisiaj dostarczamy nowoczesne rozwiązania usprawniające gospodarkę magazynową, rejestrację produkcji, integrację z systemami ERP. Sprzedajemy profesjonalny sprzęt do obsługi kodów kreskowych: drukarki kodów kreskowych i etykiet, drukarki RFID, terminale, czytniki oraz materiały eksploatacyjne.

Wdrażamy sieci radiowe, aplikacje mobilne, systemy wideokonferencyjne i e-learningowe. Zapewniamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania bazujące na profesjonalnym określeniu potrzeb, projektowaniu, prawidłowym doborze i instalacji sprzętu, jak i oprogramowania, oraz serwisie powdrożeniowym. Aktywnie działamy we władzach Polskiej Rady Systemu GS1 oraz ECR Polska.
W 2007 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem Złotego Partnera Instytutu Logistyki i Magazynowania w dziedzinie Automatycznej Identyfikacji.

Polecane wiadomości: Jantar

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451