JekaShop

Jeka, międzynarodowego producenta oznakowania logistycznego: materiałów do znakowania podłóg, etykiet z kodem kreskowym, uchwytów na etykiety i tablic informacyjnych.

Nijmegen, Gelderland, Holandia

O firmie JekaShop

Oznaczenia podłóg, etykiety z kodami kreskowymi, uchwyty do etykiet i tablice informacyjne produkujemy w naszej własnej fabryce w Nijmegen, w Holandii. JekaShop oferuje również zabezpieczenia przed najechaniem, lustra zabezpieczające i taśmę do znakowania podłóg Superior Mark.

Dzięki temu nasza firma może skutecznie przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa procesów logistycznych w Twoim zakładzie, a do tego wszystkie nasze produkty dostępne są w bardzo korzystnych cenach.

Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w:

  • przestrzeniach produkcyjnych i magazynowych,
  • laboratoriach,
  • centrach dystrybucyjnych,
  • fabrykach,
  • sklepach i szpitalach.

JekaShop posiada dwa biura sprzedaży w Nijmegen (Holandia) i Long Beach (Kalifornia, USA), a od niedawna można również robić zakupy w naszym sklepie internetowym! W JekaShop możesz w prosty sposób zamówić wszystkie wyżej wymienione produkty, bez konieczności dzwonienia do sprzedawcy lub umawiania się z dealerem. Dzięki temu nasze ceny są wyjątkowo korzystne!

Polecane firmy w kategorii Bezpieczeństwo i higiena pracy

.C-CTU-736384513