Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Klüber Lubrication Polska

Sprzedaż specjalistycznych środków smarowych (oleje, smary i inne) oraz doradztwo techniczne w zakresie tribologii.

Poznań, Polska

O firmie Klüber Lubrication Polska

Firma Klüber Lubrication z ponad 75 letnim doświadczeniem w sektorze środków smarowych została założona w roku 1929 przez Teodora Klübera w Monachium. Obecnie należy do koncernu Carl Freudenberg, Weinheim. Od roku: 1966. Mając 18 własnych spółek, oraz 14 zakładów produkcyjnych na całym świecie i wiele przedstawicielstw koncern Klüber Lubrication zatrudnia 1520 osób z czego 500 w Niemczech. W Polsce obecna od około 40 lat (do 1990 dystrybucja odbywała się przez miedzynarodowe biura handlu zagranicznego) od 1991 przedstawicielstwo w Polsce od 1 stycznia 1998 przekształcone w spółkę siostrzaną firmy Klüber.

Posiadamy własny magazyn na terenie Polski.
Jesteśmy na rynku wiodącym producentem specjalnych środków smarowych m.in.:
  • smarów plastycznych,
  • olejów smarowych syntetycznych i mineralnych,
  • past smarowych,
  • lakierów ślizgowych,
  • systemów powłok ślizgowych, powłok antykorozyjnych i oddzielających.

Dobrane surowce, wysoko kwalifikowani pracownicy, najnowocześniejsze urządzenia techniczne i surowe kontrole bezpieczeństwa zapewniają wysoką jakość naszych produktów. Normy ISO 9000, 9001, 14001, TS16949, NSF (USDA) H1 i H2, jeden z najsurowszych na świecie przepisów dotyczących środków spożywczych, czy też status degradowalności biologicznej, to tylko niektóre cele, które już zrealizowaliśmy. Dla dobra człowieka i przyrody produkujemy nie budzące zastrzeżeń, nietoksyczne smary specjalne, które wyróżniają się dużą żywotnością, wysoką stabilnością i są nadzwyczaj przyjazne dla środowiska. Że nie są to tylko puste słowa, zaświadcza nagroda miasta Monachium za zasługi dla ochrony środowiska. Świadczy o tym również fakt, że jako pierwsze w Monachium przedsiębiorstwo oceniane według rozporządzenia UE o audycie ekologicznym równocześnie stosujemy globalne zarządzanie środowiskiem.

Również w przemyśle odlewania ciśnieniowego jesteśmy partnerem, który w sprawach środków smarowych oferuje Wam najlepszy serwis i najlepsze rozwiązania. Dzięki nowym technikom i odpowiedniej ofercie dalece wyprzedzamy czas a przez to możemy być dla Państwa bardziej profesjonalni. Jesteśmy nie tylko producentem specjalnych środków smarowych lecz również kompetentnym partnerem do rozwiązywania zagadnień trybotechnicznych.

Nasze doświadczenia w technice stosowania, w badaniach i rozwoju, są podstawą do traktowania środków smarowych Klüber jako wartościowych elementów konstrukcyjnych. Firma Klüber oferuje optymalne rozwiązania trybotechniczne.

W doborze właściwych produktów jest Państwu pomocny nasz serwis techniczny.

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909