INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Krakmar

(F.H.U. KRAKMAR s. c.)

Logistyka wewnątrzzakładowa, magazyn i transport. Palety plastikowe, skrzyniopalety, rollkontenery, kosze i nadstawki, wózki transportowe i podnośnikowe, pomosty przeładunkowe, kratki i maty podłogowe.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Krakmar

Naszą działalność jako firma KRAKMAR rozpoczęliśmy w 2000 roku. Głównym naszym produktem były palety przemysłowe z tworzywa sztucznego, dostarczane specyficznym odbiorcom jak zakłady mięsne, spółdzielnie mleczarskie i zakłady farmaceutyczne.

Postawiliśmy sobie za zadanie dotarcie do małych i średnich firm zaspokajając ich potrzeby w zakresie urządzeń, stanowiących uzupełnienie wyposażenia, mogącego poprawić jakość obsługi: magazynów, hurtowni, działów produkcji, działów kompletacji, laboratoriów itp.

Z biegiem czasu, odpowiadając na nowe potrzeby klientów poszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne produkty.

Zawsze staramy się, aby nasza działalność w zakresie obsługi wszystkich Klientów była rzetelna i profesjonalna. Oferujemy: palety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, aluminiowe wózki dwukołowe, wózki transportowe, wózki paletowe ręczne i elektryczne, wózki do rolek, folii, bobin kartonów, wózki specjalistyczne, blachy i pomosty przeładunkowe, kratki podłogowe, maty przemysłowe, nadstawki do palet, kosze osiatkowane na kołach. Realizujemy nietypowe zamówienia.
Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Płk. Dąbka 10
30-732  Kraków
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Krakmar

.C-CTA-736384164