INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Lean-Tech

(Lean-Tech s.c.)

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w zakresie realizacji inwestycji przemysłowych oraz dystrybucji materiałów do przemysłu, a także usługi polegające na wsparciu działów technicznych.Szczegółowa informacja o firmie Lean-Tech

Jesteśmy wrocławską firmą, która specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach dla produkcji i przemysłu. Wiele o naszej firmie mówi jej nazwa. „Lean-Tech” wywodzi się od sformułowania „Lean – Management”, opisującego ideę ściśle związaną z technikami zarządzania przedsiębiorstwem.

Koncepcja Lean (ang. szczupły, chudy) opiera się na eliminacji niepotrzebnych czynności, wykonywanych podczas produkcji, a które nie przynoszą żadnych korzyści produktowi bądź usłudze.

Klientom, którzy pragną „odchudzić” swoją linię produkcyjną, proponujemy najnowsze rozwiązania techniczne w myśl zasady Lean Manufacturing. Nasza firma chętnie pomaga przedsiębiorstwom w udoskonaleniu produkcji oraz optymalizacji procesu montażu.

Wprowadzonymi działaniami staramy się także niwelować do minimum błędy ludzkie, które niestety zdarzają się dość często. Dbamy o prawidłowe utrzymanie ruchu oraz udoskonalenie transportu towarów pomiędzy poszczególnymi etapami produkcyjnymi.

Wykorzystując w swoich działaniach technikę Lean, dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby Klient otrzymywał od nas dokładnie to, czego oczekuje.

Lean-Tech gwarantuje Klientom kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie realizacji inwestycji przemysłowych oraz dystrybucji materiałów do przemysłu (rolki transportowe, listwy rolkowe, różne rodzaje przenośników i wiele innych).

Oprócz tego świadczymy także usługi polegające na wsparciu działów utrzymania ruchu, działów planistycznych, inżynierii procesu, a także innych działów technicznych.

Certyfikaty jakości ISO 9001:2008
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Ramiszów 153
51-217  Wrocław
dolnośląskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Lean-Tech

.C-CTU-736384218