INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Log-Tech

(Log-Tech Sp. z o.o.)

Firma projektuje, rozwija i produkuje nośniki systemów zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami.Szczegółowa informacja o firmie Log-Tech

Charakterystyka firmy:

Firma Log-Tech Sp. z o.o. należy do czołówki europejskich firm produkcyjnych specjalizujących się w produkcji pojemników specjalnego przeznaczenia i palet metalowych do transportu i magazynowania części samochodowych, elementów metalowych, a także skrzyń i pojemników na półfabrykaty i wyroby gotowe.

Wysoką jakość naszych produktów zapewniają wykwalifikowani pracownicy, nowoczesny park maszynowy oraz własne biuro konstrukcyjne. Wyraźny podział obowiązków, znajomość rynku, priorytetowe traktowanie potrzeb klienta, jak również wysoka elastyczność są podstawowymi wartościami, którymi kieruje się firma Log-Tech Sp. z o.o.

Największym atutem naszej firmy jest kadra wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają kompleksową obsługę naszych klientów w oparciu o zdobywane przez lata know-how. Większość produktów wytwarzana jest zgodnie z Państwa życzeniem na podstawie opracowanej dokumentacji technicznej lub modelu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników, jesteśmy w stanie przedstawić Państwu różne warianty oferty.

Sprawdzona struktura i filozofia firmy przyczyniły się do tego, że firma Log-Tech Sp. z o.o. jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem, mogącym poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami w całej Europie. Jesteśmy przekonani, że przyszłość przyniesie nam owocną współpracę z jeszcze większym gronem usatysfakcjonowanych klientów.

Zachęcamy Państwa do współpracy!
Certyfikaty jakości ISO 9001:2008
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Daszyńskiego 25
56-500  Syców
dolnośląskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Log-Tech
  • Pojemniki metalowe

    Pojemniki metalowe

    Są ważnymi elementami wsparcia procesu logistycznego. Mogą one być używane zarówno do przechowywania, jak i do transportu.

.C-CTU-736384164