Mag-Plast

Oferujemy opakowania z tworzyw sztucznych: skrzyniopalety, pojemniki, palety, skrzynki magazynowe dostępne od ręki - Poznań.

Poznań, wielkopolskie, Polska

O firmie Mag-Plast

Mag-Plast oferuje opakowania wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowania w takich sektorach jak: rolnictwo, przetwórstwo owocowo-warzywne, produkcja i przetwórstwo mięsne, przemysł motoryzacyjny, transport, magazynowanie, itd.

Nasze skrzyniopalety stanowią system solidnych opakowań, które mogą być używane wielokrotnie. Nasze Big-boxy posiadają proste, gładkie ścianki podwójne, które zapewniają dużą wewnętrzną pojemność. Skrzyniopalety posiadają zaokrąglone krawędzie i narożniki, co ułatwia utrzymanie ich w czystości oraz zapewnia maksymalną ładowność i ochronę towaru. W skład akcesoriów wchodzą drzwiczki dostępowe, koła samonastawne, płozy i pokrywa oraz korki spustowe i zawór. Perforowane boki oraz podstawa na zamówienie.

Wśród szerokiej gamy produktów należy zwrócić uwagę na skrzyniopalety typu Big Box oraz Magnum, palety plastikowe (o różnej wielkości i ładowności) oraz pojemniki sztaplowane i sztaplowano-gniazdowe, które stosowane są w wielu gałęziach rynku. Pojemniki i skrzyniopalety plastikowe w korzystnych cenach.

Dzięki naszym pojemnikom można również kontrolować temperaturę przechowywania żywności, zapobiegając psuciu się żywności. Są mocne, wytrzymałe i chronią produkt przed uszkodzeniem, a dzięki prostemu projektowi zwiększają produktywność. Wiele naszych plastikowych pojemników wykonanych jest z polipropylenu zatwierdzonego do kontaktu z żywnością. Plastik jest bardzo higieniczny i zdatny do ponownego przetworzenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do przemysłu spożywczego i produkcji napojów.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164