INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Maximes

(Maximes)

Firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się dystrybucją i wdrażaniem zaawansowanej technologii pomiarowej Rootsey w ściśle dedykowanych obszarach.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Maximes

Firma Maximes od blisko 7 lat działa prężnie na polskim rynku, oferując precyzyje i niezawodne urządzenia pomiarowe oraz zaawansowane komputery w bardzo wymagających obszarach jakimi są:

  • Rolnicze parki maszynowe
  • Budowlane parki maszynowe
  • Hale magazynowe - Bezpieczeństwo wózków widłowych
  • Transport ciężarowy
Firma Maximes zajmuje się nie tylko dystrybucją urządzeń i komputerów kontrolno - pomiarowych, ale zapewnia również pełne doradztwo przed i powdrożeniowe, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwaranycjny wszystkich oferowanych produktów. Firma na bieżąco udostępnia pomoce w postaci filmów i innych materiałów instruktarzowych, dotyczących montażu i użytkowania konkretnego urządzenia.
Jednym z najważniejszych postulatów polityki jakości firmy Maximes jest zasada dialogu, a poprzez nią osiągnięcie najbardziej optymalnego i w pełni satysfakcjonującego rozwiązania dla konkretnego przedsiębiorstwa. Stawianie pytań i wnikliwa analiza potrzeb klienta jest podstawą do złożenia najbardziej trafionej oferty.
Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. B. Chrobrego 26
85-047  Bydgoszcz
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Maximes

.C-CTA-949948909