Maximes
Maximes

Maximes

Maximes

Firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się dystrybucją i wdrażaniem zaawansowanej technologii pomiarowej Rootsey w ściśle dedykowanych obszarach.

Bydgoszcz, Polska

O firmie Maximes

Firma Maximes od blisko 7 lat działa prężnie na polskim rynku, oferując precyzyje i niezawodne urządzenia pomiarowe oraz zaawansowane komputery w bardzo wymagających obszarach jakimi są:

  • Rolnicze parki maszynowe
  • Budowlane parki maszynowe
  • Hale magazynowe - Bezpieczeństwo wózków widłowych
  • Transport ciężarowy
Firma Maximes zajmuje się nie tylko dystrybucją urządzeń i komputerów kontrolno - pomiarowych, ale zapewnia również pełne doradztwo przed i powdrożeniowe, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwaranycjny wszystkich oferowanych produktów. Firma na bieżąco udostępnia pomoce w postaci filmów i innych materiałów instruktarzowych, dotyczących montażu i użytkowania konkretnego urządzenia.
Jednym z najważniejszych postulatów polityki jakości firmy Maximes jest zasada dialogu, a poprzez nią osiągnięcie najbardziej optymalnego i w pełni satysfakcjonującego rozwiązania dla konkretnego przedsiębiorstwa. Stawianie pytań i wnikliwa analiza potrzeb klienta jest podstawą do złożenia najbardziej trafionej oferty.

Dokumenty do pobrania

  • Instrukcja montażu czujnika hallotronowego i indukcyjnego dla prędkościomierzy, ograniczników prędkości i obrotomierzy Rootsey Pobierz
.C-CTA-949948909