Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Mazzoni

Firma jest obecnie jednym z największych światowych producentów myjek wysokociśnieniowych, zamiatareki i płuczek. W rzeczywistości około 65 % produktów sprzedawane jest na rynku międzynarodowym.

Cavriago, RE, Wlochy

O firmie Mazzoni

Firma produkuje swoje główne składniki w fabryce z zaawansowanych technologii, takie jak maszyny numerycznej kontroli najnowszej generacji.

Składniki te obejmują silniki elektryczne, kotły o pojemności do 30 litrów i ciśnieniu do 400 bar i zawory regulacji ciśnienia, wraz z akcesoriami, takimi jak wewnętrznie, pistolety wodne, lance i wiele innych.

Produkty Mazzoni takie jak myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki, odkurzacze i płuczki, rozpylacze są przeznaczone do użytku profesjonalnego. Najwyższej jakości pompy wysokociśnieniowe z ceramicznymi tłokami. Ciśnienie i pojemność są ważnymi parametrami profesjonalnych myjek ciśnieniowych, ponieważ czyszczenie wodą pod wysokim ciśnieniem jest kombinacją ciśnienia, szybkości, temperatury wody oraz odpowiedniego detergentu, który pozwala na uzyskanie pożądanych rezultatów.

Myjki ciśnieniowe Mazzoni skutecznie rozwiązują problemy sprzątanie obiektów wewnątrz. Silniki elektryczne specjalnie zaprojektowane przez Mazzoni, wyposażone w pompy wysokociśnieniowe i w elastyczne stawy ora system ochrony termicznej. Te silniki o wysokiej sprawności ( powyżej 85 % sprawna) oferują rzeczywiste oszczędności energii. Dostępne o pojemności 15 do 30 litrów i mają moc grzewczą ok. 110.000 kcal.

W odniesieniu do części zamiennych, klienci uzyskują korzyści z otrzymania jakichkolwiek części zamiennych w bardzo krótkim czasie, ponieważ Mazzoni Srl produkuje niemal wszystkie elementy wewnętrznie.

Zamiatarki, można wykorzystać do dowolnego zastosowania i rodzajów zanieczyszczeń, dzięki serii opcjonalych dodatków, które poprawiają wszechstronność. Maszyny mogą korzystać z różnych szczotek i zmiennej prędkości pracy, posiadają filtry powietrza i dużą ładowność.

Myjki przemysłowe Mazzoni są solidne, niezawodne, łatwe w użyciu i bardzo skuteczne. Dzięki ich szerokiej gamie, maszyny te mogą wyeliminować wszelkiego rodzaju brud w każdym środowisku. Znakomity poziom podciśnienia układu ssącego zapewnia, że podłoga jest zawsze idealnie suche.

Cele

W przyszłości, jak również, głównym celem Mazzoni jest pełne zaspokojenie potrzeb naszych klientów, celem który zostanie osiągnięty nie tylko poprzez zapewnienie, że wszystkie standardy jakości są spełnione, ale także przez wymyślanie innowacji produktowych, które wyprzedzałyby swój czas, a tym samym dawały możliwość przewidzenia wymagań współczesnego rynku, jak to osiągnąć dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój nowych technologii. Szacunek dla środowiska jest coraz bardziej ważny.

Nie stosujemy materiałów rakotwórczych w produkcji ( w pełnej zgodności z przepisami RoHS ), emisja hałasu podczas operacji została zmniejszona, a spaliny z kotłów są niezanieczyszczające: są to punkty wyjścia dla osiągnięcia celu ciągłego doskonalenia, we wszystkich dziedzinach i każdego dnia.

Polecane firmy w kategorii Czyszczenie przemysłowe

.C-CTU-2709257941