Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Mega-Bud

Przedsiębiorstwo Mega-Bud jest firmą wyłącznie z kapitałem polskim. Jej działalność datuje się od 1995r.

Płock, mazowieckie, Polska

O firmie Mega-Bud

O Firmie

Przedsiębiorstwo Mega-Bud jest firmą wyłącznie z kapitałem polskim. Jej działalność datuje się od 1995r. Firma posiada znaczącą pozycję na rynku polskim w zakresie sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych światowej klasy producentów, takich jak KOMAT'SU, LINDE , STILL , NISSAN , TOYOTA itd.

Firma osiągnęła duży sukces na polskim rynku dzięki elastyczności przy sprzedaży dla klienta i dużej gamie oferowanych wózków widłowych. Oferujemy wózki używane z napędem: benzynowym, gazowym, benzynowo-gazowym, diesel i elektrycznym.

Spółka posiada zakład remontowo-naprawczy, gdzie przeprowadzane są remonty wspomnianych maszyn. Zakres remontów i napraw od niewielkich, bieżących napraw do remontów kapitalnych, w tym również remontów silników.

Wyremontowany sprzęt jest oferowany klientowi do sprzedaży. Każda maszyna po remoncie posiada kartę gwarancyjną ważną nawet przez okres 24 miesięcy.

Poszczególni pracownicy zaplecza warsztatowo-naprawczego oraz obsługi serwisowej zostali kompleksowo przeszkoleni przez pracowników Urzędu Dozoru Technicznego, w następstwie czego uzyskali uprawnienia konserwatorskie UDT, co stawia firmę w czołówce dystrybutorów wózków widłowych na terenie Polski w zakresie spełniania wymogów Unii Europejskiej.

Ofertę sprzedaży Firmy poszerza sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów wózków widłowych, dzięki czemu nie ma problemu z usługami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi. Firma posiada w ciągłej sprzedaży wózki widłowe, wózki paletowe ręczne oraz części zamienne, co pozwala szybko i sprawnie reagować na potrzeby klientów.

Firma zatrudnia handlowców /sprzedawców/ którzy swoją działalnością obejmują teren całego kraju. Zamiarem Firmy jest rozbudowa pionu handlowego, tym także zwiększenie ilości oddziałów celem zagęszczania sieci dystrybucji wózków widłowych.

Firma rozwija również coraz większą sprzedaż eksportową.

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103