Menos

Solidny producent opakowań tekturowych. Zajmujemy się wytwarzaniem zarówno tradycyjnych pudeł klapowych o różnych gabarytach. Produkujemy również opakowania z międzynarodowego katalogu FEFCO.

Bolesławiec, łódzkie, Polska

O firmie Menos

Firma Menos:

  • rozpoczęła swoją działalność 12 stycznia 2004 r. w formie spółki cywilnej.
  • Z dniem 6 maja 2010 r. doszło do jej przekształcenia w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, będącą własnością dwuosobowego zarządu stanowiącego o kierunkach dalszego rozwoju.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z dużym bagażem doświadczenia. Produkujemy z tektury falistej o różnych gramaturach z jedno lub trzykolorowym nadrukiem fleksograficznym, a także z nadrukiem zdjęciowym na maszynie fleksograficznej. Wykonujemy opakowania zgodne z międzynarodowym katalogiem FEFCO jak również inne - nietypowe.

Od samego początku swojego istnienia firma śmiało weszła na rynek opakowań tekturowych. Pierwszymi naszymi produktami były opakowania dla branży meblowej – obecnie możemy poszczycić się współpracą z takimi grupami jak IMS, liderami branży chemicznej, budowlanej, meblowej, spożywczej i innych. Zaufało nam już ponad pięciuset odbiorców.

Bardzo szybko - chcąc zdobywać nowych klientów - firma poszerzyła swój asortyment. Obecnie wytwarzane opakowania wykorzystywane są w przemyśle spożywczym, chemicznym, przetwórczym, tekstylnym jak również dla firm wytwarzających podzespoły AGD oraz szeregu innych. Naszymi odbiorcami są małe, średnie oraz duże firmy. Z pewnością naszym atutem jest błyskawiczna reakcja na niespodziewane potrzeby klientów. Poczynione inwestycje pozwalają nam konkurować pod względem jakościowym i technologicznym jak też pozwalają przyjmować zlecenia o większym wolumenie – znacznie powiększając możliwości produkcyjne, dzięki czemu możliwe jest zdobywanie coraz to szerszego grona klientów oraz dalszego zwiększenia udziału w rynku.

W oparciu o park maszynowy profesjonalnych, markowych producentów maszyn oraz wykwalifikowaną kadrę jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom zarówno ilościowym jak i jakościowym stawianym przez największych odbiorców. Nasze wyroby powstają z surowców, które dostarczają nam największe koncerny produkujące tekturę falistą w Europie, co umożliwia nam utrzymywać powtarzalność i wysoką jakość produkcji.

Zdobycie tytułu Gazeli Biznesu za rok 2013 świadczy o dobrze prowadzonych kierunkach rozwoju, stabilności odbiorców jak również motywuje do dalszej pracy aby nasi Klienci wciąż otrzymywali od nas najwyższy poziom świadczonych usług.

Certyfikaty:

Zdobycie tytułu Gazeli Biznesu za rok 2013

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564