Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Menos

Solidny producent opakowań tekturowych. Zajmujemy się wytwarzaniem zarówno tradycyjnych pudeł klapowych o różnych gabarytach. Produkujemy również opakowania z międzynarodowego katalogu FEFCO.

Bolesławiec, łódzkie, Polska

O firmie Menos

Firma Menos:

  • rozpoczęła swoją działalność 12 stycznia 2004 r. w formie spółki cywilnej.
  • Z dniem 6 maja 2010 r. doszło do jej przekształcenia w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, będącą własnością dwuosobowego zarządu stanowiącego o kierunkach dalszego rozwoju.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z dużym bagażem doświadczenia. Produkujemy z tektury falistej o różnych gramaturach z jedno lub trzykolorowym nadrukiem fleksograficznym, a także z nadrukiem zdjęciowym na maszynie fleksograficznej. Wykonujemy opakowania zgodne z międzynarodowym katalogiem FEFCO jak również inne - nietypowe.

Od samego początku swojego istnienia firma śmiało weszła na rynek opakowań tekturowych. Pierwszymi naszymi produktami były opakowania dla branży meblowej – obecnie możemy poszczycić się współpracą z takimi grupami jak IMS, liderami branży chemicznej, budowlanej, meblowej, spożywczej i innych. Zaufało nam już ponad pięciuset odbiorców.

Bardzo szybko - chcąc zdobywać nowych klientów - firma poszerzyła swój asortyment. Obecnie wytwarzane opakowania wykorzystywane są w przemyśle spożywczym, chemicznym, przetwórczym, tekstylnym jak również dla firm wytwarzających podzespoły AGD oraz szeregu innych. Naszymi odbiorcami są małe, średnie oraz duże firmy. Z pewnością naszym atutem jest błyskawiczna reakcja na niespodziewane potrzeby klientów. Poczynione inwestycje pozwalają nam konkurować pod względem jakościowym i technologicznym jak też pozwalają przyjmować zlecenia o większym wolumenie – znacznie powiększając możliwości produkcyjne, dzięki czemu możliwe jest zdobywanie coraz to szerszego grona klientów oraz dalszego zwiększenia udziału w rynku.

W oparciu o park maszynowy profesjonalnych, markowych producentów maszyn oraz wykwalifikowaną kadrę jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom zarówno ilościowym jak i jakościowym stawianym przez największych odbiorców. Nasze wyroby powstają z surowców, które dostarczają nam największe koncerny produkujące tekturę falistą w Europie, co umożliwia nam utrzymywać powtarzalność i wysoką jakość produkcji.

Zdobycie tytułu Gazeli Biznesu za rok 2013 świadczy o dobrze prowadzonych kierunkach rozwoju, stabilności odbiorców jak również motywuje do dalszej pracy aby nasi Klienci wciąż otrzymywali od nas najwyższy poziom świadczonych usług.

Certyfikaty:

Zdobycie tytułu Gazeli Biznesu za rok 2013

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564