Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Metrica
Metrica

Metrica

Metrica Artur Kopa Sp.k.

Firma zapewniająca kompleksową obsługę firm w zakresie metrologii. Wykonujemy wzorcowanie narzędzi pomiarowych, dobór i sprzedaż wyposażenia pomiarowego, szkolenia metrologiczne.

Trzebinia, małopolskie, Polska

O firmie Metrica

Metrica to dostawca nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie metrologii. Posiadamy doskonale wyposażone i stale rozbudowywane laboratorium wzorcujące i pomiarowe, pozwalające na osiągnięcie wysokiej wydajności pracy przy jednoczesnym ograniczaniu niepewności pomiaru.

Pracownicy firmy Metrica to personel z bogatym, międzynarodowym doświadczeniem. W codziennej pracy łączymy sprawdzone metody tradycyjnej metrologii z otwartością na nowe technologie, w szczególności metrologię współrzędnościową. W laboratorium działa system zarządzania zgodny z wymaganiami normy ISO/IEC 17025.

W Metrica wyznajemy filozofię metrologii “od A do Z”. Cechuje nas dynamiczny i ciągły rozwój, dzięki któremu jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta kompleksowo – od doboru odpowiedniego wyposażenia pomiarowego, poprzez proces sprzedaży, wdrożenie i szkolenia, aż po wzorcowanie i serwis narzędzi pomiarowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat poszczególnych obszarów naszych działalności.

.C_PDT_CAT-CTA-4314872048-961715106