Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Metrica

Firma zapewniająca kompleksową obsługę firm w zakresie metrologii. Wykonujemy wzorcowanie narzędzi pomiarowych, dobór i sprzedaż wyposażenia pomiarowego, szkolenia metrologiczne.

Trzebinia, małopolskie, Polska

O firmie Metrica

Metrica to dostawca nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie metrologii. Posiadamy doskonale wyposażone i stale rozbudowywane laboratorium wzorcujące i pomiarowe, pozwalające na osiągnięcie wysokiej wydajności pracy przy jednoczesnym ograniczaniu niepewności pomiaru.

Pracownicy firmy Metrica to personel z bogatym, międzynarodowym doświadczeniem. W codziennej pracy łączymy sprawdzone metody tradycyjnej metrologii z otwartością na nowe technologie, w szczególności metrologię współrzędnościową. W laboratorium działa system zarządzania zgodny z wymaganiami normy ISO/IEC 17025.

W Metrica wyznajemy filozofię metrologii “od A do Z”. Cechuje nas dynamiczny i ciągły rozwój, dzięki któremu jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta kompleksowo – od doboru odpowiedniego wyposażenia pomiarowego, poprzez proces sprzedaży, wdrożenie i szkolenia, aż po wzorcowanie i serwis narzędzi pomiarowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat poszczególnych obszarów naszych działalności.

.C_PDT_CAT-CTU-4314872048-961715106