Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Mettler-Toledo

METTLER TOLEDO specjalizuje się w dziedzinie sprzętu precyzyjnego do profesjonalnych zastosowań. Oprócz szerokiego asortymentu produktów oferujemy najbogatszą paletę usług w naszej branży.

Warszawa, Polska

O firmie Mettler-Toledo

  Laboratoria to dla nas rynek o kluczowym znaczeniu. Sprzęt METTLER TOLEDO używany jest w laboratoriach badawczych, farmaceutycznych, kontroli jakości, jak i innych takich jak: przemysł chemiczny, spożywczy, kosmetyczny i farmaceutyczny. Jesteśmy światowym liderem w zakresie trzech grup instrumentów najczęściej wykorzystywanych w laboratorium ( wagi, pipety oraz mierniki pH ) oraz pionierem w dziedzinie zautomatyzowanych procesów chemicznych.     
     Nasze wyczerpujące rozwiązania dla przemysłu spełniają specjalne wymagania poszczególnych procesów przemysłowych. Dotyczą one: odbioru nieprzetworzonego materiału, różnorodnych procesów przetwarzania, kontroli jakości na linii jak i kontroli towarów paczkowanych na końcu procesu produkcji, logistyki oraz wysyłki. Coraz więcej rozwiązań jest w pełni zintegrowanych ze środowiskiem IT klienta, co pozwala na zautomatyzowanie pracy.
     W detalicznej sprzedaży żywności również mamy bogatą ofertę. Rozciąga się ona od urządzeń do odbioru i wstępnego pakowania, poprzez działy samoobsługowe, wewnątrz-sklepowe wagi, maszyny do zliczania oraz wiele innych. Sprzęt może zostać połączony w sieć i gromadzić dane na poziomie pojedynczego produktu. Nasze oprogramowanie zapewnia klientowi wsparcie w w zakresie określania ceny i i zarządzania towarami. Udostępnia również cenne informacje, które ułatwiają podejmowanie decyzji marketingowych.

 

Dokumenty do pobrania

Polecane wiadomości: Mettler-Toledo

Polecane firmy w kategorii Pomiary i Kontrola

.C-CTU-4314872048