Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Nord Napędy

NORD Drivesystems jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej - dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory i przetwornice częstotliwości.

Wieliczka, małopolskie, Polska

O firmie Nord Napędy

Nord Napędy jest członkiem grupy NORD Drivesystems - jednego ze światowych liderów w branży producentów napędów - zarówno urządzeń mechanicznych jak i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty i zdecentralizowane sterowanie napędem.

NORD na drodze do sukcesu

Firma NORD została założona w 1965 r., a obecnie jej sprzedaż netto wynosi około 460 milionów Euro. Nasze powodzenie we wspinaniu się na elitarną listę producentów silników przekładniowych należy zawdzięczać naszej strategii polegającej na słuchaniu naszych klientów i ścisłej współpracy z nimi. Z pomocą naszych klientów stworzyliśmy optymalne rozwiązania w zakresie napędów, jak również osiągaliśmy nieprzerwany wzrost jako firma.

Światowa wiedza i lokalne wsparcie

Firma NORD posiada przedstawicieli w ponad 60 państwach na świecie. Dzięki ponad 3,100 pracowników zapewniających minimalne czas oczekiwania i szybką obsługę klienta, możecie Państwo być pewni tego że napęd będzie dostarczony na czas i że uzyskają Państwo odpowiedzi wszelkie pytania niezależnie od lokalizacji geograficznej Państwa firmy.

Wprawianie wszystkiego w ruch

Nasze bogate w możliwości rozwiązania w zakresie napędów są w stanie wprawić w ruch nawet „Goliatów” tego świata: olbrzymie dźwigi portowe, stadiony sportowe z chowanym zadaszeniem, przenośniki taśmowe do bagażu na lotniskach oraz wyciągi narciarskie. Niezależnie od tego, jakie jest Państwa zastosowanie, firma NORD na pewno wprawi je w ruch.

Przed siebie

Nasze produkty zawierają innowacyjne połączenie kompaktowych układów mechanicznych z inteligentną elektroniką. Oferujemy i produkujemy pełną linię produktów w zakresie mechanicznych i elektrycznych elementów napędu, w tym wysokiej jakości reduktory, silniki, przetwornice częstotliwości, oraz serwokontrolery i technologię zdecentralizowanych napędów.

Wspólnie więcej osiągnąć

Nasze wysokie standardy jakości towarów i usług są wynikiem nastawienia naszych dziąłań głównie na potrzeby klientów. Opracowujemy dosonale dopasowane, innowacyjne rozwiązania napędowe w oparciu o uwagi odbiorców. NORD wspólnie z Klientami buduje długoterminową, sukcesywną wspólpracę biznesową.

PRZEŁOMOWE - NAJWYŻSZEJ KLASY - DOSKONALE DOPASOWANE

Od założenia firmy, NORD ustanawia wysokie standardy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom napędowym o wysokiej jakości. We wczesnych latach 80-tych inżynierowie firmy NORD wprowadzili jedną z najważniejszych innowacji w konstrukcji reduktora: obudowę typu UNICASE. UNICASE to jednoczęściowy zwarty korpus. Korzyści jakie wynikają z jego zastosowania to bez wyciekowe uszczelnienia, zwiększona niezawodnosć, niski poziom hałasu, wysokie obroty wyjściowe, duża przeciążalność przy zmniejsonych gabarytach, dłużesz okresy między serwisowe i zwiększona żywotność. Korpus UNICASE szybko zajął stabilną pozycję na rynku i dziś jest ciągle standardem w branży.

Modułowe, elastyczne i indywidualne roziwzania napędowe.

NORD bardzo wcześnie rozpoznał korzyści płynące z systemu modułowego: uzyskiwanie maksimum opcji przy jak najmniejszej ilości komponentów. Wkrótce po wprowadzeniu obudowy UNICASE, NORD stał się innowacyjnym liderem w przenoszeniu mocy. Nasza elastyczność idąc w parze z rozwiązaniami opartymi na indywidualnych ustaleniach, z szybkimi dostawami i korzystnymi cenami produktów przekonała klientów z różnych branż o ty że jesteśmy prawdziwym liderem na rynku.

Zastosowanie produktów NORD

Nasze inteligentne rozwiązania napędowe są wykorzystywane na całym świecie: w największym dźwigu bramowym "Goliath" w Danii, w rozsuwanym dachu Stadionu Kolonialnego w Australii, w browarze Corona w Meksyku, w tartaku a Kanadzie, w Teatrze Narodowym w Chinach - technologia napędowa NORD porusza rzeczy na całym świecie.

Dokumenty do pobrania

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909