Nova-Tech

Firma zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych i nierdzewnych, rozdrabniaczy, rusztowań i podestów do rusztowań.

Świecie, kujawsko-pomorskie, Polska

O firmie Nova-Tech

Firma produkcyjna NOVA-TECH Spółka z o.o. utworzona została na bazie spółki Intertechnika, która rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Od 1997 roku Właściciele spółki Intertechnika, Roman Kawałkowski oraz Marek Szafraniec, podjęli się zarządzania inną spółką, mając na celu rozszerzenie zakresu i poprawę jakości świadczonych przez tę firmę usług. Doświadczenie i profesjonalizm Zarządzających było powodem wielu sukcesów, przez szereg lat.W 2007 roku Właściciele firmy Intertechnika podjęli decyzję o wycofaniu się z zarządzania w innych spółkach i powrocie do zarządzania własną firmą.

Działalność firmy produkcyjnej NOVA-TECH Spółka z o.o. oparta jest nie tylko na profesjonalnym zarządzaniu ale także na zespole doświadczonych pracowników, którzy podnosząc swoje kwalifikacje, wciąż poszukują nowych rozwiązań mających na celu osiągnięcie jak najlepszych efektów naszej pracy, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i urządzeń, produkując z najlepszych surowców krajowych i zagranicznych. Lokalizacja zakładu blisko trasy krajowej nr 1 oraz brak wiaduktów i innych ograniczeń pozwala na produkcję urządzeń o gabarytach sięgających 5000 x 5000mm.

Obecnie zatrudniamy dużą grupę pracowników cechujących się ogromnym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, a ciągły proces rekrutacji i szkoleń pozwala nam elastycznie dostosowywać się do potrzeb naszych Klientów. Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów oraz ciągły postęp technologiczny stworzyliśmy własne Biuro konstrukcyjne, które pracuje z najnowszą wersją oprogramowania AutoCad Mechanical 2009 wraz z Autodesk Inventor Professional 2009.

Jako firma z wieloletnią praktyką i doświadczeniem jesteśmy w stanie współpracować w szerokim zakresie produkcji dla różnych gałęzi przemysłu. Możliwość wykonania wyrobów pod zamówienie Klienta według jego indywidualnych potrzeb, pozwala nam na konkurencyjność nie tylko na rynku krajowym ale także na rynkach europejskich.

Jakość, potrzeby naszych Klientów, fachowa i kompleksowa obsługa, krótkie terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny są motywem przewodnim naszej działalności co stawia firmę NOVA-TECH Spółka z o.o. w roli solidnego i rzetelnego partnera.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Certyfikaty:

Certykikaty Bezpieczeństwa Nr B/02/001/11, Nr B/02/021/08, Nr B/02/001/09, Nr B/02/002/09

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909