INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

OKSEL

(FUH OKSEL Elżbieta Stachura)

Relokacje krajowe i międzynarodowe, magazynowanie, wynajem i sprzedaż plombowanych pojemników, obsługa przemysłu, instalacje przemysłowe, wynajem sprzętu, sprzedaż materiałów pakowych.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie OKSEL

Firma OKSEL powstała w 1999r. Od momentu rozpoczęcia działalności do dzisiaj zgromadzone doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy usługi związane z obsługą przemysłu, transportem, relokacjami mienia oraz magazynowaniem. W naszej ofercie znajdą Państwo także samojezdne kompaktowe żurawie mobilne o masie przeładunkowej do 55 ton, dzięki którym świadczymy usługi dźwigowe, załadunki, przeładunki oraz rozładunki maszyn i urządzeń. Dysponujemy także podnośnikami montażowymi nożycowymi i teleskopowymi, niezastąpionymi w zadaniach specjalnych. Można z nich korzystać zarówno w hali jak i na zewnątrz. Własny transport sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć je w dowolne miejsce. Posiadamy również pod wynajem specjalistyczne wózki widłowe o masie przeładunkowej do 16 ton i wysokości podnoszenia do 10 metrów.

Oferujemy usługi dla przemysłu, relokacje maszyn i urządzeń, linii produkcyjnych. Świadczymy także usługi w zakresie:

  • załadunku i rozładunku  maszyn
  • załadunku i rozładunku kontenerów morskich oraz ich magazynowania

W ramach usług realizujemy:

  • instalacje elektryczne
  • instalacje hydrauliczne
  • instalacje pneumatyczne
  • instalacje wodne

Oferujemy także kompleksowy serwis magazynowania. Do dyspozycji mamy mobilne boksy o zróżnicowanych wymiarach oraz powierzchnie magazynowe, przeznaczone do przechowywania przedmiotów ponadgabarytowych. Skorzystanie z możliwości bezpiecznego i efektywnego magazynowania dóbr na terenie naszej firmy otwiera przed naszym Klientem także szereg wielu innych korzyści. Oferujemy pomoc w zaplanowaniu i realizacji transportu do i z magazynu.  Zmagazynowane na terenie firmy mienie jest przez nas sprawnie i profesjonalnie przygotowane do załadunku, a następnie do transportu. W ten sposób Klient podejmując współpracę z naszą firmą może być pewien, że oferujemy mu kompleksową oraz pełną obsługę. Zapewniamy również profesjonalną utylizację przedmiotów wielkogabarytowych, wyposażenia oraz odpadów specjalnych.

W ramach naszych usług oferujemy Państwu nasze plombowane pojemniki (60l), które można wynająć lub kupić. Znakomicie sprawdzą się do przechowywania dokumentów, drobiazgów i mniejszych przedmiotów i są niezbędnym elementem wyposażenia logistycznego w kraju i za granicą. Stanowią idealne rozwiązanie podczas przeprowadzek czy przechowywania mienia. Zastosowanie tych opcji znacznie obniża koszty magazynowania i transportu towarów. Pojemniki te cechują się wysoką wytrzymałością  i wielokrotnością użytkowania, a dzięki możliwości plombowania znacznie wzrastają możliwości ich bezpiecznego zastosowania.

Zapraszamy także do zakupu naszych materiałów pakowych. Na szczególną uwagę zasługuje kartonowa szafa do bezpiecznego przechowywania i transportu odzieży, a także zoptymalizowany pod względem wymiarów i sprawdzony podczas przeprowadzek karton archiwizacyjny do transportu dokumentów. Dysponujemy także dwoma rodzajami kartonów do przeprowadzek, które testowane były podczas realizacji zleceń relokacyjnych. Oprócz tego zachęcamy do zakupu materiałów pakowych, niezbędnych przy zabezpieczeniu mienia do transportu i przechowywania.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Owsiana 60a
40-780  Katowice
śląskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy OKSEL

.C-CTA-736384564