Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Olivo
Olivo
PREMIUM

Olivo

Olivo Cold Logistics

Kontenery izotermiczne z niezależnymi systemami chłodzenia przeznaczone do transportu i dystrybucji, z zachowaniem łańcucha zimna, produktów żywnościowych, farmaceutycznych i gazów przemysłowych.

Roche la Molière, Francja

O firmie Olivo

Nasza firma jest europejskim liderem w produkcji i sprzedaży kontenerów izotermicznych. OLIVO proponuje całą gamę chłodniczych kontenerów izotermicznych przeznaczonych do transportu w kontrolowanej temperaturze produktów świeżych i zamrożonych.

Rózne rodzaje systemów chłodzenia eutektycznego, kriogenicznego, lub termo-chemicznego stanowią elementy wyposażenia naszych kontenerów i zapewniają zachowanie łańcucha chłodniczego i odpowiedniej (minusowej lub plusowej) temperatury produktów w ciągu 24 lub więcej godzin.

Nasze produkty są przeznaczone do przewozu produktów żywnościowych i spełniających normy prawa międzynarodowego ATP. Kontenery OLIVO są też używane do zachowania łańcucha chłodniczego produktów medycznych i technicznych.

W skład gamy naszych produktów wchodzą:

  • Izotermiczne kontenery na kółkach (Rolls): szafy izotermiczne z drzwiami
  • Skrzynie izotermiczne: skrzynie izotermiczne z przykrywą
  • Chłodzenie eutektyczne: płyty eutektyczne
  • Chłodzenie kriogeniczne: stały suchy lód w różnych postaciach

Dokumenty do pobrania

.C_PDT_CAT-CTA-736384164-847647073