Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Skrzynia izotermiczna z poliestru

Skrzynia izotermiczna z poliestru

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Skrzynia izotermiczna z poliestru

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Pokryta warstwą gumowanego poliestru, do przechowywania produktów rolno-żywnościowych, farmaceutycznych i technicznych.

PREMIUM

Informacje szczegółowe

Klasyczny produkt izotermiczny składający się ze skrzyni i pokrywy pokrytej warstwą gumowanego poliestru i przeznaczony do przechowywania żywności. Skrzynia ma wysoki współczynnik utrzymywalności stałej temperatury i spełnia najwyższe wymagania techniczne. Standardowo skrzynia jest wyposażona w zawory, uchwyty i zamknięcia.

Poza tym proponujemy różne akcesoria dodatkowe dostosowujące się do danych potrzeb i wymogów transportowych. Skrzynie o dużej pojemności mogą np. posiadać metalową warstwę wzmacniającą, chroniącą produkt podczas intensywnego używania. Przy transporcie i przechowywaniu suchego lodu zalecamy zamontowanie silikonowej uszczelki.

Dwie, należące do gamy produktów, skrzynie o małej pojemności mogą być łatwo i wygodnie przewożone w standardowych pojazdach. Stanowią one połączenie elastyczności, prostoty, wydajności i profesjonalnego i pewnego utrzymania stałej temperatury.

Pojemniki o dużej pojemności są zaprojektowane z myślą o ich transporcie i obsłudze za pomocą wózków przemysłowych. Skrzynie te mogą być ustawiane w stosy.

Model Pojemność użytkowa Poproś o informację
Bac 50 44 litry Poproś o informację
Bac 120 117 litrów Poproś o informację
Bac 150 141 litrów Poproś o informację
Bac 250 262 litry Poproś o informację
Bac 260 262 litry Poproś o informację
Bac 480 480 litrów Poproś o informację
Bac 600 600 litrów Poproś o informację

O firmie Olivo

Olivo
PREMIUM

Olivo

Kontenery izotermiczne z niezależnymi systemami chłodzenia przeznaczone do transportu i dystrybucji, z zachowaniem łańcucha zimna, produktów żywnościowych, farmaceutycznych i gazów przemysłowych.

Roche la Molière, Francja

.P-CTA-736384164-847647073