Optidata

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu Automatycznej Identyfikacji. Oferujemy Klientom kompleksowe rozwiązania dotyczące obsługi technologii kodu kreskowego oraz RFID.

Kraków, malopolskie, Polska

O firmie Optidata

Firma OPTIDATA od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych systemów kodów kreskowych i RFID wspierających procesy logistyczne i produkcyjne. Wdrażane przez nas rozwiązania oparte są o profesjonalne, autorskie oprogramowanie, współpracujące z systemami nadrzędnymi klientów. Silne zaplecze w postaci doświadczonego zespołu programistów, konsultantów i inżynierów systemowych gwarantuje naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dlatego wśród naszych Klientów oprócz rodzimych firm polskich  znajdują się także wielkie korporacje ogólnoświatowe.

Wdrażane przez nas rozwiązania w zakresie WMS i MES pozwalają naszym Klientom na optymalizację procedur operacyjnych i zwiększanie wydajności. W celu zapewnienia wysokiej jakości i zwiększania konkurencyjności oferowanych rozwiązań stale podnosimy nasze umiejętności poprzez współpracę ze światowymi liderami technologicznymi takimi jak: ORACLE, Microsoft, CISCO, LXE, ZEBRA. OPTIDATA świadczy kompleksowe usługi w postaci konsultingu, inwentaryzacji środków trwałych, dostawy oprogramowania, sprzętu oraz profesjonalnego serwisu dostarczanych systemów.

Serwis jest realizowany przez naszych pracowników na terenie całego kraju, między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań. Profesjonalne podejście do biznesu owocuje długofalową współpracą z naszymi Klientami pozwalając im skoncentrować się na prowadzonym biznesie. Jednocześnie stabilna sytuacja finansowa umożliwia nam dokonywanie inwestycji oraz stałe podnoszenie kwalifikacji naszego kilkudziesięcioosobowego zespołu.

OPTIDATA znajduje się w ścisłej czołówce firm w Polsce zajmujących się kompleksową dostawą systemów WMS i MES opartych o własne oprogramowanie. W roku 2006 utworzyliśmy labolatorium technologii RFID zajmujące się bieżącym śledzeniem światowych trendów oraz testowaniem rozwiązań dotyczących identyfikacji radiowej. Pozwala to nam na elastyczne i sprawne dostosowanie oferowanych systemów do wymagań, jakie w najbliższym czasie zostaną postawione przed producentami przez światowe korporacje detaliczne.

Oferowane przez nas rozwiązania są wielojęzykowe (np. w jednej instalacji systemu, mogą pracować użytkownicy używający różnych wersji językowych) i dopasowane do biznesowych potrzeb naszych Klientów. Nasze rozwiązania współpracują z systemami nadrzędnymi ERP (SAP, IFS, BAAN, ORACLE, MS AXAPTA i inne). Centrala firmy znajduje się w Krakowie, w zakupionej w roku 2006 nowoczesnej siedzibie zaprojektowanej zgodnie z naszymi potrzebami. Członkowstwo w organizacjach: GS1, EPC Global.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451