Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Optidata

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu Automatycznej Identyfikacji. Oferujemy Klientom kompleksowe rozwiązania dotyczące obsługi technologii kodu kreskowego oraz RFID.

Kraków, malopolskie, Polska

O firmie Optidata

Firma OPTIDATA od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych systemów kodów kreskowych i RFID wspierających procesy logistyczne i produkcyjne. Wdrażane przez nas rozwiązania oparte są o profesjonalne, autorskie oprogramowanie, współpracujące z systemami nadrzędnymi klientów. Silne zaplecze w postaci doświadczonego zespołu programistów, konsultantów i inżynierów systemowych gwarantuje naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dlatego wśród naszych Klientów oprócz rodzimych firm polskich  znajdują się także wielkie korporacje ogólnoświatowe.

Wdrażane przez nas rozwiązania w zakresie WMS i MES pozwalają naszym Klientom na optymalizację procedur operacyjnych i zwiększanie wydajności. W celu zapewnienia wysokiej jakości i zwiększania konkurencyjności oferowanych rozwiązań stale podnosimy nasze umiejętności poprzez współpracę ze światowymi liderami technologicznymi takimi jak: ORACLE, Microsoft, CISCO, LXE, ZEBRA. OPTIDATA świadczy kompleksowe usługi w postaci konsultingu, inwentaryzacji środków trwałych, dostawy oprogramowania, sprzętu oraz profesjonalnego serwisu dostarczanych systemów.

Serwis jest realizowany przez naszych pracowników na terenie całego kraju, między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań. Profesjonalne podejście do biznesu owocuje długofalową współpracą z naszymi Klientami pozwalając im skoncentrować się na prowadzonym biznesie. Jednocześnie stabilna sytuacja finansowa umożliwia nam dokonywanie inwestycji oraz stałe podnoszenie kwalifikacji naszego kilkudziesięcioosobowego zespołu.

OPTIDATA znajduje się w ścisłej czołówce firm w Polsce zajmujących się kompleksową dostawą systemów WMS i MES opartych o własne oprogramowanie. W roku 2006 utworzyliśmy labolatorium technologii RFID zajmujące się bieżącym śledzeniem światowych trendów oraz testowaniem rozwiązań dotyczących identyfikacji radiowej. Pozwala to nam na elastyczne i sprawne dostosowanie oferowanych systemów do wymagań, jakie w najbliższym czasie zostaną postawione przed producentami przez światowe korporacje detaliczne.

Oferowane przez nas rozwiązania są wielojęzykowe (np. w jednej instalacji systemu, mogą pracować użytkownicy używający różnych wersji językowych) i dopasowane do biznesowych potrzeb naszych Klientów. Nasze rozwiązania współpracują z systemami nadrzędnymi ERP (SAP, IFS, BAAN, ORACLE, MS AXAPTA i inne). Centrala firmy znajduje się w Krakowie, w zakupionej w roku 2006 nowoczesnej siedzibie zaprojektowanej zgodnie z naszymi potrzebami. Członkowstwo w organizacjach: GS1, EPC Global.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451