INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Packmore

(Packmore s.r.l.)

To pierwsza i jedyna firma specjalizująca się w produkcji mobilnych maszyn do pakowania końcowego.Szczegółowa informacja o firmie Packmore

Dzięki dużemu doświadczeniu zdobytemu w sektorze maszyn paletyzujących oraz dokładnej analizie rynku stworzyliśmy nowe mobilne systemy pakowania, które cechuje innowacyjność i uniwersalność, jakich nie mogą zaoferować tradycyjne stacjonarne systemy pakujące.

Istotnie urządzenia opracowane i opatentowane przez Packmore nie posiadają stacjonarnej konstrukcji, dzięki czemu pozwalają na owinięcie palety w kilka sekund w dowolnym miejscu w magazynie.

Maszyny pakujące Packmore są wytrzymałe i niezawodne. Nasze urządzenia są kompaktowe, ergonomiczne i wyposażone w zaawansowaną technologię przetwarzania folii stretch umożliwiającą bardzo dużą jej oszczędność. Każda jednostka pakująca Packmore jest dostępna w najróżniejszych konfiguracjach pozwalających na optymalne dobranie takich parametrów jak: maksymalna wysokość owijania, wielkość powierzchni roboczej, autonomia baterii, program pakowania, rodzaj użytej folii stretch.

Telefon
Zobacz telefon
Adres via G. Castaldio, 21/23
47899  Serravalle
RSM - SAN MARINO
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Packmore

.C-CTU-736384564